Loading...

ג'רנטיק, אימון מתקדם שלב ב': לג'רנטיקאיות מוסמכות בלבד

ג'רנטיק, 45 שנות מחקר ופיתוח, ניסיון ותוצאות ללא תחרות.

מה נלמד?

לאחרונה, השתתפו ג'רנטיקאיות נפלאות! בסמינר ג'רנטיק במעבדות ג'רנטיק בצרפת וזכו בלימודים ובידע המתקדמים ביותר בעולם! ובכלל זה גם חידושים לשנת 2018. אין תחרות לתוצאות ג'רנטיק! בהדרכה זו נלמד את החידושים מהסמינר וטכניקות הטיפול.

  • דיאגנוזה - הלכה למעשה בשיטת ג'רנטיק, לפי פרוטוקול ג'רנטיק לבעיות העור.
  • זיהוי בעיות עור והתאמת טיפולים לפי Dossier Technic החדש
  • טיפולים ותכשירים לתוצאות ללא תחרות!!!
.


מה עוד נלמד?

התאמת הטיפולים ותכשירי ג'רנטיק לבעיות העור.

מה זה - Preparation? מה זה - Stimulation? מה זה - Activation? מה זה - Regeneration? מה זה - Reinforcemen? מה זה - Protection and End of? וכיצד כל אלה מעצימים את ההצלחות של קוסמטיקאיות ג'רנטיק?

טיפולי אקנה?
בלי רואקוטן! ללא הוצאת קומודונים! ללא ניקוז פצעים!
כך ג'רנטיקאיות מטפלות באקנה.

עדיין לא ג'רנטיקאית? את מוזמנת להתקדם ולעלות לשלב הבא.

א' עד ת' של טיפולים בבעיות עור מהקלות עד הקשות ביותר

עבודתה של ג'רנטיקאית רותי דיקנוף

עבודתה של ג'רנטיקאית סמדר קראוס

עבודתה של ג'רנטיקאית ראדה פארס

עבודתה של ג'רנטיקאית מזל האריס

עבודתה של ג'רנטיקאית דליה באשי

עבודתה של ג'רנטיקאית דליה באשי

עוד חשוב לדעת

פעולות הבהרה ופעולות לכתמים חומים

מראה עור צעיר לא קשור רק לחוסר קמטים, אלא גם לזוהר של העור ואפילו לגוון. בתרבויות רבות, טוהר גוון העור נחשב לשיא היופי! ליתר דיוק, טוהר הגוון הוא תוצאה של עור בוהק ונטול פגמים. ישנם כאלו המחפשים הבהרה כוללת של העור, אחרים מעוניינים להילחם נגד הפרעות פיגמנטציה של העור, כמו אלו הנגרמות בעקבות הזדקנות. כתמי גיל, מלסמה וגוון עור לא אחיד נהפכים לשכיחים יותר ככל שמזדקנים. מלנין הוא החומר האחראי לפיגמנטציה בעור- פיזיולוגית, הוא מיוצר על מנת להגן על הדי.אן.איי מפני ההשפעות המזיקות והמוטגניות של השמש. הכתמים בדרך כלל מופיעים על אזורים שנחשפו לשמש, כגון הפנים, גב היד והחלק העליון של החזה. הסדרות של ג'רנטיק אינטרנשיונל כוללות מוצרים שמבהירים את גוון העור וכן מאיטים ומונעים פיגמנטציה של העור, כאשר הם פועלים על המלנין ועל כל תהליכי הפיגמנטציה (כלומר, על ידי דיכוי של טירוזין, האנזים האחראי לייצור מלנין).

פעולות לאזורים עדינים

אזורים מסויימים בפנים מצריכים תשומת לב מיוחדת. העפעף למשל הוא דוגמא לאזור בגוף בו העור הוא הדק ביותר (רק שבריר של מילימטר לעומת מספר מילימטרים בעקב!). אזור העיניים בדרך כלל נושא את הסימן הראשון של הזדקנות בפנים. הדקות והעדינות של העור הן הסיבות לכך. עם הזמן, קירות כלי הדם נעשים עדינים וחדירים. עדינות הנימים נוטה לפזר את הדם ואת הלימפה לתוך הרקמה המקיפה, וגורמת לעיגולים כהים ולעיניים נפוחות. אובדן גמישות העור והצטברות נוזלים בשטחים הפנימיים מייצרים גם כיסים קבועים. קווי המתאר של הפה והצוואר הם גם אזורים בהם העור דק ועדין, המזדקנים בדרך כלל בטרם עת. מעבדות ג'רנטיק הצליחו להבין את התופעות הללו על מנת לספק פתרונות לקווי המתאר של העיניים. עם המוצרים הספציפיים של ג'רנטיק אינטרנשיונל, יום אחר יום, אפשר להילחם בצורה יעילה כנגד סימני הזדקנות ולשמור על צעירות העור.

פעולות לעור רגיש

על העור להתמודד עם הסביבה שלו. הוא המגן הראשון, אך רק עד לרמה מסוימת. ישנם סוגי עור שמגיבים באופן מוגזם לגורמים תוקפניים חיצוניים בעקבות סביבה אגרסיבית: אור שמש, טמפרטורה, רוח, זיהום- אך גם בעקבות אגרסיביות פנימית כמו לחץ ביולוגי, פיזי או פסיכולוגי. סוגי עור אלה מאדימים, נעשים חמים ו\או מאומצים- הם מגורים. הרגישות היא זמנית או קבועה. חשוב לסלק אותה! עם מוצרי ג'רנטיק אינטרנשיונל, תחושת הרווחה היא מיידית ונשמרת לאורך זמן. היא מושגת על ידי שחזור התפקוד של העור כחסם, תחילה על ידי שחזור גורם הליחוח הטבעי והליפידים האפידרמיים, אך גם על ידי לחימה נגד דלקת וויסות התגובה החיסונית, שפעמים רבות היא מוגזמת. האדמומיות מטופלת על ידי חיזוק קירות כלי הדם.

מה עוד נלמד?

הדגמת טיפולי פנים.

גלי טיפול אנטי אייג' - Peel Off


מה עוד נלמד?

טיפולי גוף

  • אבחון בעיות בעור הגוף
  • הכרות עם טיפולי הגוף ג'רנטיק
  • בקיאות בתכשירי הגוף הטיפוליים למכירה לשימוש בבית, שהשפעתם מסייעת בכל מצב אסתטי


מה עוד נלמד?

נעדכן ונלמד את כל החידושים אותם למדו קוסמטיקאיות ג'רנטיק בסמינר נובמבר 2017, בטירת ג'רנטיק

הידעת? בצרפת, בחבל Gers ממוקמות המעבדות המתקדמות של ג'רנטיק. לא רק שתכשיריי הטיפול והטיפוח מפותחים שם, גם הג'רנטיקאיות המדהימות שלנו למדו והעמיקו בתורת ג'רנטיק, התמחו בשיטות אבחון ג'רנטיק ואף התנסו בחלק מהחידושים לשנת 2018. החידושים והשיטות נלמדים גם בארץ באימון מתקדם "שלב ב' " זה.

לפרטים נוספים ומידע או להפניה לקוסמטיקאית ג'רנטיק באזור מגוריך

* שדות חובה

צור קשר

Call Us
1-800-35-1717
Address
דרך מנחם בגין 150, תל אביב
Call Us
052-7574343