ניווט

 

טיפול פנים ג'רנטיק, לעשות צעד אחד גדול ויפה קדימה!

ג'רנטיק לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר

about-image

ברשותה כלים מקצועיים לטיפול בבעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר.

כשאת מגיעה לקוסמטיקאית ג'רנטיק ברשותה מגוון טיפולים רחב ומיוחד ובנוסף מוצרים ייעודים, מובטח לך כי תמיד תמצאי מענה הולם לצרכי עורך האינדיבידואלים.

Pellentesque sapien purus, sagittis eu accumsan convallis, vehicula ut lectus. Fusce accumsan purus pretium ligula vehicula, ut interdum nisl vulputate. Vivamus ultrices luctus quam eu feugiat

Nullam rutrum blandit convallis. Maecenas id nisi eget nunc convallis consectetur nec sed nibh. Mauris in gravida. Aliquam varius fringilla imperdiet. Etiam mollis est sit amet risus congue aliquam penatibus parturient

Montes feugiat pondimentum non aliquam finibus condimentum tellus, vel viverra est gravida sagittis odio eget odio laoreet mollis.

View our works Meet the team

סוגי טיפולים לכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר

טיפול פנים מקיף ועשיר

עם השנים עור פנייך מאבד לחות, גמישות ואלסטיות. גוון העור דוהה, על כן חיוני לספק לעור את המרכיבים הפעילים להם הוא זקוק. כל אחד מצרכיו הייחודיים של העור חייב לקבל מענה בתכשיר הולם שפותח במיוחד לפתרון אותה בעיה. גלי את מוצרי הטיפוח של ג'רנטיק המבוססים על מיגוון רחב המבטיח כי תמיד תמצאי ביניהם פתרון המתאים לצרכייך האישיים.

טיפול אקנה למתבגרים

עם השנים עור פנייך מאבד לחות, גמישות ואלסטיות. גוון העור דוהה, על כן חיוני לספק לעור את המרכיבים הפעילים להם הוא זקוק. כל אחד מצרכיו הייחודיים של העור חייב לקבל מענה בתכשיר הולם שפותח במיוחד לפתרון אותה בעיה. גלי את מוצרי הטיפוח של ג'רנטיק המבוססים על מיגוון רחב המבטיח כי תמיד תמצאי ביניהם פתרון המתאים לצרכייך האישיים.

טיפולי גוף

ג'רנטיק דואגת גם לטיפוח עור גופך. סדרת תכשירים מעולה שתעניק לעור גופך תועלת אסתטית מירבית. נשים עושות היום מאמצים גדולים כדי לשמור על משקל מאוזן, להחליק את עורן ולמצק את קווי המיתאר הטבעיים של הגוף. בעזרת תכשירי ג'רנטיק לטיפוח הגוף, עור גופך יהיה חלק, מתוח, נקי מפגמים ו"מעור תפוז" (צלוליט). תוצאות מהירות ומדהימות.

קוסמטיקאית ג'רנטיק היא הנאמן המקצועי שלך

היא למדה והוכשרה בג'רנטיק, ברשותה כלים מקצועיים וידע לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר

 

פתרון לכל בעיות העור

אקנה

בעיית עור המאופיינת בנקבוביות עור סתומות, קומודונים (ראשים) לבנים ושחורים ופצעונים דלקתיים ומוגלתיים

להמשך קריאה לחצו כאן

עור יבש

בעיית עור המתאפיינת בחוסר לחות ושומניות בעור, מראה גס, קמטים וחריצים בגיל מוקדם, סדקים ושברים בעור, תחושת עור מתוח לאחר רחצה או שחייה ולעתים אף גירוד וקשקשת

להמשך קריאה לחצו כאן

הזדקנות העור

הזדקנות העור מאופיינת ברפיון ואובדן האלסטיות, קמטוטים וקמטים

להמשך קריאה לחצו כאן

פיגמנטציה

פיגמנטציה היא הכתמה של העור – הופעתם של כתמים כהים בצורות שונות, המכונים מלנין

להמשך קריאה לחצו כאן

אדמומיות וקופרוז

קופרוז היא תופעה של נימי דם מורחבים, הגורמים לאדמומיות בעור הפנים. אדמומיות זו נראית כרשת סיבים אדומים מתחת לעור, והיא מופיעה בעיקר באזור צדי האף, לחיים, סנטר וצוואר. התופעה נפוצה יותר ומתגברת בקיץ ובשהייה באזורים חמים ומחוממים, שכן החום גורם להתרחבות נימי הדם

להמשך קריאה לחצו כאן
more_features_image

צלקות

צלקת היא סימן על העור הנוצר עקב תהליך ביולוגי של ריפוי פצע

להמשך קריאה לחצו כאן

עור רגיש

עור רגיש הוא עור המגיב בקיצוניות למצבים רגשיים ולשינויים סביבתיים (טמפרטורה, לחות, אבק וכו'). תגובות קיצוניות אלו באות לידי ביטוי באדמומיות, גלי חום, מתיחה של העור וכו', ודומים לתגובה אלרגית

להמשך קריאה לחצו כאן

בעיות בעור מסביב לעיניים

יותר מכל אזור אחר בפנים, קווי המתאר של העיניים זקוקים להגנה

להמשך קריאה לחצו כאן

צלוליט

צלוליט הינו תופעת עור, הנגרמת בעקבות פינוי לקוי של תאים מהגוף והצטברות של תאי שומן ברקמות שמתחת לעור. התופעה מאופיינת במראה "גלי" או נקבובי של העור, בדומה לקליפת תפוז. לכן, זכה הצלוליט גם לכינוי "עור תפוז"

להמשך קריאה לחצו כאן

סימני מתיחה

סימני מתיחה, הקרויים גם סטריות, הם סימנים של מתיחת סיבי האלסטין של העור. הם נגרמים עקב מחסור של קולגן ואלסטין ברקמת החיבור

להמשך קריאה לחצו כאן

סדרות נבחרות

team_foto
סדרת תכשירים לטיפול בעור הפנים

במשך הזמן עור פנייך מאבד את הלחות הטבעית והגמישות שלו וגוון העור מאבד את זוהרו. לכן, נחוץ לספק לעור את הרכיבים הפעילים החיוניים לו. כל אחד מהצרכים המיוחדים של העור חייב לקבל מענה טיפולי מתכשיר ייעודי. כל תכשיר מבוסס על נוסחה ספציפית ובעל הרכב חומרים המבטיח ביצועים גבוהים, המוכחים מעל לכל ספק.

למידע קריאה לחצו כאן
team_foto
סדרת הגנה מהשמש

לא משנה מהו גילך או מהו סוג עורך, עלייך להגן עליו מפני השמש. סדרת מוצרי ההגנה מפני השמש שפותחה על-ידי מעבדות ג'רנטיק תסייע לך גם ליהנות מיתרונותיה של השמש וגם לשמור על גמישות עורך ולהגן עליו מפני הידרציה. סדרת מוצרי ההגנה מפני השמש של ג'רנטיק תאפשר לך להשתזף באופן "חכם" ולשמור על המאפיינים הייחודיים של עורך. אך גם עם תכשירי הגנה, יש להימנע מחשיפה מוגזמת לשמש.

למידע נוסף לחצו כאן
team_foto
סדרת אנטי אייג' מארין

מוצרי האנטי-אייג'ינג מסדרת מארין מבוססים על רכיבים ממקורות ימיים, ובפרט על אצות. האצות חיות וגדלות בסביבה אגרסיבית וקשה )המאופיינת בגאות, במליחות גבוהה, בשינויים בעוצמת האור וכו'(. לכן האצות פיתחו לעצמן מנגנונים להגנה עצמית, הכוללים גם סינתזה בין הוויטמינים לאנזימים ולסוכרים רבים.

למידע נוסף לחצו כאן
team_foto
סדרת המושלמים

איזו אישה, ללא קשר לגילה, לא חולמת על שימור או שחזור מראה הנעורים של עור פניה? מעבדות Gernétic מתמחות כבר למעלה מ- 40 שנה בטיפול בעור הפנים והגוף. הודות לחדשנותן המתמשכת ולאחר שנים רבות של מחקר ופיתוח, פיתחנו סדרה של מוצרים המצליחים להילחם בעקבות הזמן, להאט ולתקן את פגמי הזדקנות עור הפנים והידיים.

למידע נוסף לחצו כאן
promo-1-image

מסביב לעיניים ואזורים רגישים

יותר מכל אזור אחר בפנים, קווי המתאר של העיניים זקוקים להגנה. לכן, פיתחנו קו מוצרים ייעודי לאזורים אלו. התכשירים תורמים ביעילות למלחמה בסימני הזמן ובהזדקנות העור, ובכך מסייעים לך לשמר את נעורייך באזורים הרגישים, ובפרט סביב העיניים.

promo-1-image

טיפול בכתמים והבהרת העור

מעבדות ג'רנטיק פיתחו מוצרים ייעודיים המשפיעים על המלנין, ובכך מסייעים בהבהרת גוון העור ובהאטת תהליך הכתמתו. כתוצאה מכך, כתמים חומים מתחילים להיעלם והעור נראה נקי ובהיר יותר. מוצרים אלו מכילים תמציות צמחים פעילות, המונעות גירוי בעור ומעניקות לו לחות ורכות. סדרת מוצרי הבהרת העור של ג'רנטיק מספקת הבהרה טבעית לחלוטין. היא תעמוד בכל ציפיותייך, בין אם ברצונך להעלים כתמים חומים ומכוערים באזורי עור עדינים ובין אם ברצונך להשיג גוון בהיר וזוהר יותר לעורך.

טיפוח לגבר

כיום קיימת דרישה גם לטיפולי פנים לגברים, ובכל שנה הגיל הממוצע של הגברים המתעניינים עולה. לכן, מומלץ לטפל בעור כדי לשמור על מראהו הצעיר. עור בריא, מטופל היטב וחסר קמטים הוא עוד נכס עבורך, בחייך האישיים והמקצועיים.

כגבר, הנך זקוק ל- 4 מוצרים בלבד, שפותחו במיוחד עבור עורך במעבדות ג'רנטיק. זכור כי הרגשה טובה ועור חלק הם אינם זכות השמורה רק לנשים. טיפול בעורך מתחיל בטיפול פנים

promo-2-image

מוצרים נבחרים

לקוחה? עדיין לא?

אנו מזמינים אותך לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לכל בעיית עור, הכוונה והפנייה לקוסמטיקאית הקרובה למקום מגורייך,
השאירי את פרטייך ונחזור אלייך בהקדם.
או התקשרי אלינו - 1-800-35-1717

 

Contacs

Choose

* שדות חובה

 

צור קשר

* שדות חובה