ניווט

 

מהו אקנה ומדוע הוא פוגע דווקא בבני נוער?

  • הרוב המוחלט של בני הנוער סובלים מאקנה או כמו שאנחנו קוראים לזה: חצ'קונים/ פצעי בגרות. (על פי הסטטיסטיקה – כ-90% מהמתבגרים בעולם, מאמריקה ועד זימבבווה). האקנה מופיעה בד"כ בשנות העשרה, בשיא תקופת החיזורים והפריחה

  • אקנה מתחיל בדרך כלל לפני קבלת המחזור ומכונה אקנה קדם-בגירה. כאשר האקנה מפותח יותר ויוצר גושים מוגלתיים, הוא מכונה אקנה ציסטי - אקנה זה רווח יותר אצל בנים.

  • הגורם העיקרי להופעת האקנה הוא הטסטוסטרון, אותו הורמון הקיים הן אצל בנים והן אצל בנות, מתגבר במהלך ההתבגרות ומעודד צמיחה מואצת של תאי העור, גורם להפקת חלב (שומן) עורי וסותם את הנקבוביות. התוצאה: נקודות לבנות (ראשים לבנים, ובעגה המקצועית - קומדונים סגורים), נקודות שחורות (קומדונים פתוחים) ופצעונים מוגלתיים.


  • הפנים והגוף שלנו מכוסים בשערות זעירות, כל אחת מהן מצטנפת לה בתוך זקיק משלה, המכונה לעיתים נקבובית. במעמקי כל זקיק נמצאת בלוטת שומן שמייצרת חֶלֶב (sebum), הנודד במעלה השערה עד לפני העור. תפקיד החלב הוא ליצור שכבת הגנה בין העור והעולם, וכך לשמור על העור רך ומשיי.

  • כאשר האנדרוגנים – אותם הורמונים שהגוף מייצר בגיל ההתבגרות – נכנסים לתמונה, בלוטות החלב מאיצות את פעילותן, הן מייצרות שומן עודף המתערבב עם תאי העור המתים על פני העור. כאשר התערובת הדביקה הזו חודרת לנקבוביות העור, היא פועלת בדיוק כמו פקק של בקבוק – היא לוכדת את השמן והבקטריות בפנים.

  • לרוע המזל, בלוטות החלב אינן יודעות מתי לעצור את פעילותן וממשיכות להפיק חלב, מה שגורם לזקיק להתנפח. מערכת החיסון הטבעית של הגוף – תאי הדם הלבנים – ממהרת לאזור כדי לנקות את הזוהמה. והתוצאה. נפיחות אדומה וכואבת. נקודות שחורות מעצבנות. חצ'קונים. פצעונים. ובקיצור – אקנה.

איך ג'רנטיק תעזור

שיטת ג'רנטיק מבוססת על הסלולותראפיה שעיקרה השלמת מחסורים החיוניים לגוף.

ועל בסיס זה, ערכת הטיפול באקנה של ג'רנטיק - מאזנת את הפרשות בלוטות החלב, מטפלת בפצעונים ומנקה את העור לעומק. פעולות אלו מסייעות לטיפול בגורם הבעיה ומניעת הופעה חוזרת של האקנה.

big-banner-image

אנו מזמינים אותך לקבל ייעוץ מקצועי,
הכוונה והפנייה לקוסמטיקאית הקרובה למקום מגורייך
השאירי את פרטייך ונחזור אלייך בהקדם

לקוחה? עדיין לא?

נו מזמינים אותך לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע
לכל בעיית עור, הכוונה והפנייה לקוסמטיקאית
הקרובה למקום מגורייך.
השאירי את פרטייך ונחזור אלייך בהקדם.

Contacs

Choose

* שדות חובה

קוסמטיקאית ג'רנטיק היא הנאמן המקצועי שלך

היא למדה והוכשרה בג'רנטיק, ברשותה כלים מקצועיים וידע לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר

 

43
שנות נסיון, מחקר ופיתוח, תוצאות ללא מתחרים
30000
למעלה מ- 30,000 מכוני יופי, מרכזי טיפול אסתטיים, בתי ספא, מרפאות ו Medical Spa
60
ג׳רנטיק נוכחת ב 60 מדינות, בכל היבשות וזוכה לנאמנות גבוהה בזכות איכות ללא פשרות ותועלת גבוהה ביותר ללקוחות
112
מגוון רחב של תכשירים וויטמינים יעודיים המבטיח שתמיד תמצאי מענה הולם לצרכי עורך האינדבידואלים

מוצרים נבחרים

הירשמו לניוזלטר שלנו

צור קשר

* שדות חובה