ניווט
 

עור רגיש

עור רגיש הוא עור המגיב בקיצוניות למצבים רגשיים ולשינויים סביבתיים (טמפרטורה, לחות, אבק וכו'). תגובות קיצוניות אלו באות לידי ביטוי באדמומיות, גלי חום, מתיחה של העור וכו', ודומים לתגובה אלרגית.Vasco | קרם לעור רגיש

מוצר טיפוח מיוחד לעור רגיש, המספק תחושת נוחות ורכות ללא שינוי גוון העור הטבעי. מגן על עורך מהשפעות חיצוניות.


מוצרי ג'רנטיק לטיפול בעור רגיש

Synchro

טיפול מאזן לפנים, לחזה ולגוף

מחקים אותו רבות אך לעולם לא משתווים לו, הקרם בעל כוח משקם המעוצב להזנת והחייאת העור. כקרם בסיס לכל מוצרי היופי של ג'רנטיק, מורחים אותו אחרי הרוב הגדול של הקרמים האחרים ולעיתים בשילוב איתם: הפעולה המסנכרנת שלו מחזקת ומאיצה את התוצאות.

בעזרת הרכיבים הפעילים שלו, הקרם ממריץ ומשמר רמה אופטימלית של חידוש תאים.

Cytobi

קרם מחדש

ההגנה האולטימטיבית נגד הזדקנות. הקרם מעניק לעורך את ההגנה האופטימלית נגד הזדקנות באמצעות כל הרכיבים החיוניים לבריאותו של העור.

Peaux Jeunes

קרם יום ולילה

מעוצב במיוחד לאיזון רמת ה- PH של עורך ולוויסות הפרשות החלב. קרם זה מטהר ומכווץ את הנקבוביות בעור. מרגיע גירויים על מנת להפחית התפרצויות פצעונים. טיפול יעיל לפגמים ברקמה הקרנית כגון ראשים שחורים, נקבוביות מורחבות, כתמים וכו' בעיות - נפוצות בבני נוער רבים. מרקמו הקליל מסייע לו להיספג במהירות בעור.

Argini

מסיכת קרם

מעוצב במיוחד לאיזון
מסיכה זו מטהרת את האפידרמיס וסופגת הפרשות חלב. היא מחייה וממריצה את האפידרמיס ומשמרת את הלחות הטבעית שלו. עורך יהיה בריא יותר, רענן יותר וקורן יותר.

צור קשר

* שדות חובה