ניווט
 

צלקות

צלקת היא סימן על העור הנוצר עקב תהליך ביולוגי של ריפוי פצע.

הגורמים לצלקות בעור

צלקת נגרמת בעקבות פגיעה בשכבה העמוקה והעבה של העור – הדרמיס. על-מנת לתקן את הנזק שנגרם, הגוף מניח סיבי קולגן חדשים, אך מכיוון שהגוף לא יכול לשחזר את הרקמה במדויק, הרקמה החדשה תהיה בעלת מרקם ואיכות שונה מהרקמות שסביבה. זוהי הצלקת שבולטת משאר העור שסביבה.

לא ניתן להיפטר לחלוטין מצלקות, שכן תמיד יישארו עקבות במקום. יחד עם זאת, ניתן לשפר את מראה הצלקת בעזרת תכשירים רפואיים/קוסמטיים ו/או הליכים כירורגיים.


מוצרי ג'רנטיק לטיפול בצלקות

Immuno

מסיכת פנים מחדשת

מטהרת, פותחת את הנקבוביות ומחדשת את העור. ניתן לערבב את המסיכה עם כמות שווה של קרם סינכרו לפני המריחה על הפנים: הדבר יביא להשפעה מטהרת ולפעולת אנטי אייג'ינג מצויינת.

Cytobi

קרם מחדש

ההגנה האולטימטיבית נגד הזדקנות. הקרם מעניק לעורך את ההגנה האופטימלית נגד הזדקנות באמצעות כל הרכיבים החיוניים לבריאותו של העור.

Nuclea

קרם מתקן

לי את הקרם המרגיע הזה בעל רכיבים פעילים משככים המעניקים תחושה מיידית של נוחות ורעננות. ההשפעה המשקמת היוצאת דופן שלו ממריצה את הפעילות בתאים על מנת לחזק את מנגנוני ההגנה של עורך.

Mito Spécial +

מגביר לתאי עור הפנים

מגרה את התאים לכל סוגי עור פנים מזדקן. נלחם בהשפעות הגיל על ידי הגברת חידוש תאים, החייאת רקמות העור והעצמת הפעילות של תכשירי הצערת עור אחרים.

צור קשר

* שדות חובה