ניווט
 

פיגמנטציה

גוון עור אחיד וזוהר

מוצרים שמטהרים את גוון עורך ומאטים את הפיגמנטציה של העור על ידי פעולה ממוקדת על המלנין. כתוצאה מכך, גוון העור נותר אחיד וכתמים חומים מתחילים להיעלם. תמציות הצמחים עדינות כלפי עורך, מעניקות לחות וגורמות לעור להרגיש חלק.

סדרת מוצרי הבהרת העור של ג'רנטיק ממלאת את כל צרכייך, בין אם ברצונך להבהיר את גוון העור ולהפוך אותו לאחיד יותר ובין אם ברצונך להסיר כתמים חומים בלתי רצויים המופיעים על אזורים עדינים בעורך החשופים לשמש. הרכיבים הפעילים להבהרת העור והסרת פיגמנטציה טבעיים לחלוטין.


מוצרי ג'רנטיק לטיפול ולמניעת פיגמנטציה

Crème Éclaircissante

קרם מבהיר

קרם זה מעניק לחות עשירה ברכיבים חיוניים מהתססה ומצמחים, המגבילים את סינתזת המלנין. הרכיבים הפעילים המשקמים נגד רדיקלים חופשיים פועלים בעדינות בעומק האפידרמיס ומאטים באופן ממוקד השחמה של העור והופעה של כתמי פיגמנטציה.

Sérum Dépigmentant

נוזל מרוכז להסרת פיגמנטציה

עשוי מרכיבים צמחיים טבעיים, מיועד לבעלי גוון עור כהה מדי ובעל כתמי היפר פיגמנטציה. המולקולות הפעילות שבו עוצרות - את הפיגמנטציה העודפת של העור.

Melano 30

תחליב הגנה SPF 30
הגנה בינונית. עור רגיש

מומלץ לעור רגיש, מגן מפני התייבשות וכוויות שמש. התחליב מונע את הופעת כתמי פיגמנטציה ומחלות עור מסויימות הנגרמות מחשיפה לשמש. קרם הגנה מזין בעל הרכב מיוחד של חומרים פעילים ומזינים.

Melano 50

תחליב הגנה SPF 50
הגנה גבוהה.

התחליב עוצב לעור רגיש במיוחד לאור השמש. הוא מגן על העור מהתייבשות ומזין אותו על ידי הגנה המבוססת על הרכב מיוחד של חומרים פעילים ומחיים. מכיל מסנני קרינה UVA ו- UVB המוודאים הגנה ברמה גבוהה מפני קרני השמש ומונעים הופעת כתמי פיגמנטציה. לתאי העור יכולת "זיכרון", כך שחיוני להגן על העור מגיל צעיר.

צור קשר

* שדות חובה