ניווט
 

הזדקנות העור

האטת תהליך ההזדקנות, הצערה ושימור הנעורים כל זה כבר לא חלום, - זו המציאות.

איזו אישה, לא משנה באיזה גיל, לא חלמה על שימור או השבת הנעורים של פניה?

עם למעלה מ- 40 שנה של חדשנות מתמשכת, מומחי טיפוח העור של מעבדות ג'רנטיק אינטרנשיונל פיתחו קו של 3 מוצרים נצחיים. לאחר שנים רבות של מחקר, יצרנו את הפתרון שנלחם ביעילות גבוהה נגד הזדקנות עור הפנים.


מוצרי ג'רנטיק לטיפול אנטי אייג'

La Crème Jeunesse

קרם מבהיר

קרם זה מעניק לחות עשירה ברכיבים חיוניים מהתססה ומצמחים, המגבילים את סינתזת המלנין. הרכיבים הפעילים המשקמים נגד רדיקלים חופשיים פועלים בעדינות בעומק האפידרמיס ומאטים באופן ממוקד השחמה של העור והופעה של כתמי פיגמנטציה.

Le Concentré Réparateur

המתקן המרוכז

בחיפוש מתמיד אחר התגליות האחרונות בתחום הביוטכנולוגיה על מנת לוודא את שביעות רצונך, מעבדות ג'רנטיק אינטרנשיונל ערכו אינספור בדיקות על רכיבים פעילים טבעיים חדשים. התרכיז המתקן של ג'רנטיק הינו מוצר יעיל ביותר שעוצב למניעה, האטה והפיכה של תהליך ההזדקנות.

La Crème Anti-Temps

קרם נוגד זמן

שינה היא רכיב חשוב בהשבת רמות
האנרגיה והמגנטיות.
במהלך הלילה, הזמן אמנם לא עוצר, אך הגלים המטיבים מתקנים ומאיטים את תהליך ההזדקנות, ומחדשים הן את מערכת העצבים והנפש. הקרם נוגד הזמן הינו בעל השפעת חידוש עדינה של העור לעומק, על ידי הרגעת תאי העור, שתוצאתה חידוש טוב יותר של התאים.

Crème GG

טיפוח פנים 6 ב- 1 לאחידות גוון והארה

סמל של דור שלם של לקוחות חדשים, קרם GG הינו תרכיז של המומחיות שלנו כשדוחפים אותה עד לגבולות האיפור.
קרם 6 ב- 1 זה משלב אפקט נוגד עייפות עם חומרים ממריצים, מזינים ומגנים. הוא מכיל גם מיקרו כדוריות עם אפקט ממקד עדין - ומיקרו קפסולות המשחררות פיגמנט בעת המריחה, לגוון עור - מושלם ומואר.

צור קשר

* שדות חובה