ניווט
 

פגמי עור שמן, פצעונים (אקנה)

בעיית עור המאופיינת בנקבוביות עור סתומות, קומודונים (ראשים) לבנים ושחורים ופצעונים דלקתיים ומוגלתיים

ראשים שחורים ופגמים נגרמים על ידי הפרשת יתר של חלב בעורך. על מנת לווסת תהליך לא נעים זה, עיצבנו קרמי טיפוח מתאימים לפנים, שגם מטהרים לעומק את העור על מנת למנוע פצעונים.Derma | ניקוי פנים

לעור שמנוני, מגורה ונוטה לאקנה. סבון מחטא זה בעל פעולת הטיהור והניקוי מותיר את עור פנייך רך ואחיד יותר.


Immuno | מסיכת פנים מחדשת

מטהרת, פותחת את הנקבוביות ומחדשת את העור. ניתן לערבב את המסיכה עם כמות שווה של קרם סינכרו לפני המריחה על הפנים: הדבר יביא להשפעה מטהרת ולפעולת אנטי אייג'ינג מצויינת.


אקנה בכל גיל

כשרובנו חושבים על אקנה, אנחנו חושבים על גיל ההתבגרות. חצ’קונים הולכים יד ביד עם הנעורים וכל השינויים הגופניים שבני הנוער עוברים…

טעות!

נכון שהמתבגרים מהווים את האוכלוסייה הגדולה ביותר הסובלת מאקנה, אבל הם לא לבד בסבלם. אקנה פוגע גם במבוגרים – יותר ממחצית מכל הנשים המבוגרות וכרבע מהגברים המבוגרים. מספרים אלה מטפסים כל הזמן. מתברר כי ההשפעה הפסיכולוגית, החברתית והגופנית של פצעי אקנה אינה נעלמת עם הגיל.

לכתבה המלא >>


מוצרי ג'רנטיק לטיפול בפגמי עור שמן, פצעונים (אקנה)

Octo

קרם מטהר לפנים

מסייע בהסרת ראשים שחורים ויעיל נגד פצעונים תת עוריים מתחת לשכבה הקרנית.

Argini

מסיכת קרם

מסיכה זו מטהרת את האפידרמיס וסופגת הפרשות חלב. היא מחייה וממריצה את האפידרמיס ומשמרת את הלחות הטבעית שלו. עורך יהיה בריא יותר, רענן יותר וקורן יותר.

Peaux Jeunes

קרם יום ולילה

מעוצב במיוחד לאיזון רמת ה- PH של עורך ולוויסות הפרשות החלב. קרם זה מטהר ומכווץ את הנקבוביות בעור. מרגיע גירויים על מנת להפחית התפרצויות פצעונים. טיפול יעיל לפגמים ברקמה הקרנית כגון ראשים שחורים, נקבוביות מורחבות, כתמים וכו' בעיות - נפוצות בבני נוער רבים. מרקמו הקליל מסייע לו להיספג במהירות בעור.

Peaux Mixtes et Grasses

מגביר לתאי עור הפנים

טיפול יעיל נגד פצעונים ופגמים אחרים ברקמה הקרמית של עורך (ראשים שחורים, נקבוביות מורחבות, כתמים וכו'). מרקמו הקליל מסייע לו להיספג במהירות בעור.

צור קשר

* שדות חובה