קאמופלאג' - קרם כיסוי והסתרה לכל פגמי העור ביישום פשוט ומיידי
לא קונסילר! לא מייק-אפ!
אלא הרבה מעבר לכך, קרם קאמופלאג'

* שדות חובה

מה זה קאמופלאג'?

פיגמנטציה, כתמי לידה, אקנה, צלקות, קעקועים, ורידים, כוויות – את כל אלו ועוד תוכלו להסתיר ולהסוות לחלוטין באמצעות ערכת הקאמופלאג' מבית MALU WILZ, וליהנות ממראה עור מושלם.

עורך יראה זוהר ומושלם לאורך כל היום, מה שיגרום לך להרגיש נפלא ומלאת ביטחון עצמי.

כל המוצרים מתאימים גם לבעלי עור רגיש.

סדר פעולות יישום הקאמופלאג'

בחרי בגוון אחד המתאים לגוון עורך הטבעי. הוציאי כמות קטנה במרית וערבבי יחד על גב כף היד עד שהצבע יתאים לעורך. בחני את הגוון על איזור הלחי שלך.


מרחי שכבה דקה של הגוון הנבחר בעזרת ספוגית איפור לחה או מברשת איפור של Malu-Wilz על האיזורים שאת רוצה לכסות. חזרי על התהליך על מנת להשיג דרגת כיסוי מוחלטת. ערבבי היטב.


הפודרה השקופה Fixing Powder של Malu-Wilz גורמת לקרם הקמופלאג' להיות עמיד לחלוטין למים או לשפשוף. השתמשי בספוגית הפודרה על מנת להניח את הפודרה על גבי הקמופלאג' המשוח על עורך.
לקבלת עמידות גבוהה מאד ולאטימות ממים טפחי באמצעות הספוגית את הפודרה על גבי האיזור הרצוי, והניחי למשך 5-10 דקות. לאחר מכן הברישי את העודפים במברשת המצורפת לערכת הקמופלאג'.


כעת את יכולה להתחיל באיפור היומי שלך לצורך מראה זוהר ומושלם. השתמשי בקרם הבסיס של Malu-Wilz לשאר איזורי הפנים ופדרי קלות עם Loose Powder של Malu-Wilz. צלליות העיניים בגוון משמש וחום יגרמו לעינייך לזהור. בחרי עפרון גבות המתאים לצבע שיערך. לקבלת גבות מעוצבות באופן מושלם אל תברישי אותן בקו אחיד ורציף אלא עקבי אחר קו המתאר העליון בתנועה קלה. הגבה מסתיימת באלכסון מעל הפינה החיצונית של העין.


מרחי את ה- Kajal Designer על קו העפעף העליון והתחתון בהתאם לצורת עינייך. משחי בעדינות את קו המתאר עם המילוי שבקצה העפרון. לקבלת קו עדין ומדוייק השתמשי באייליינר Profi . לקבלת קו מתאר עדין ומדוייק יש למרוח את האייליינר בתנועות קטנות בשולי הריסים מבפנים כלפי חוץ במקום בקו אחד.


מגע של צבע על לחייך ייתן לפנייך באופן מיידי מראה רענן וצעיר יותר. עם מברשת הסומק קחי מעט סומק וטפחי בקלילות על מנת לנער את העודפים. הניחי את המברשת על עצמות לחייך והתחילי למרוח את הסומק כלפי מעלה לכיוון קו השיער שלך


בעזרת עפרון השפתיים עצבי את קו המתאר החיצוני של שפתייך. הקו ידגיש את צורת שפתייך תוך החלקה על כל החריגות.


כעת משחי את השפתון אותו בחרת ממגוון שפתוני Malu-Wilz. השתמשי במברשת השפתיים המצויה על קצה מעצב השפתיים של Malu-wilz לצורך דיוק מוחלט. ליחצי בעדינות את השפתיים כנגד טישיו על מנת להסיר צבע עודף. על מנת ליצור מראה מבריק במיוחד יש למרוח בעדינות מעט גלוס מבית Malu-Wilz.