ניווט

Melano SPF30

הגנה גבוהה מהשמש עם מקדם הגנה SPF30


תכשירי השיזוף של ג'רנטיק להגנה מפני השמש, מאפשרים לך להשתזף באופן "חכם" ומספקים לעורך הגנה מהשמש.
תכשירי ג'רנטיק להגנה מהשמש מספקים הגנה יעילה מפני השפעותיה המזיקות של השמש, יכולים אף לשמש כבסיס לאיפור.
מכילים רכיבים להגנה נגד קרני ה- UVA וה- UVB. נבדקו דרמטולוגית ובטוחים לשימוש. 
להגנה גבוהה – תחליב בבקבוק עם משאבה: מלאנו 30 – עם מקדם הגנה בדרגת SPF 30

צור קשר

מידע נוסף

ארץ היצור צרפת

כשאת בוחרת במוצרי ג'רנטיק את יכולה להיות בטוחה שאת בוחרת בטוב ביותר לך, לעורך ולגופך. מוצרי ג'רנטיק מיוצרים מרכיבים טבעיים בלבד ובמינונים הומאופטיים. הם מתאימים לכל סוגי ומצבי העור, ללא כל חשש מגירוי או מתגובה אלרגית. ומעל לכל, מוצרי ג'רנטיק מעניקים לעורך את התזונה הנחוצה לו ומשלימים את החוסרים בוויטמינים, במינרלים וברכיבים חיוניים אחרים. הודות לכך, הם מצליחים לטפל בשורש הבעיה ובגורמים לה, ולא רק בסימפטום החיצוני שעל פני העור. זאת הסיבה שמוצרי ג'רנטיק מעניקים פתרון אמיתי, מלא וארוך טווח לכל בעיות העור, מקלות ועד הקשות ביותר!

כדי שעורך יהיה יפה וזוהר יותר, חברת Gernétic מקפידה לעמוד בחוד החנית של חקר הבריאות והיופי וטכנולוגיות חדשות בתחום. מטרתנו היא ליצור עבור כל אישה את טיפול העור המתאים לה ביותר, כדי לאפשר הרמוניה מושלמת בין אישיותה ונשיותה.
המחקרים שלנו מאפשרים לנו להתפתח על בסיס יומיומי ולספק פתרון ייעודי לכל בעיה. ברוכה הבאה לעולם הבריאות והיופי של Gernétic , שבו כל מוצר הוא פרי מחקרים מעמיקים בתחום ביולוגיית התא, ומאפשר לך ליהנות מתועלות אמיתיות לעור הפנים ו הגוף שלך. כל מוצרי הטיפוח של Gernétic מיוצרים מ- 100% רכיבים טבעיים, הכוללים ויטמינים, מינרלים, יסודות קורט, חומצות אמינו, חלבונים ושמנים חיוניים. כל אלו מבטיחים תוצאות אופטימליות, ללא חשש מהתפתחות תגובה אלרגית.
Gernétic מציעה לך מגוון רחב של מוצרי טיפוח, טיפול, מניעה והגנה. יהיו דרישותייך אשר יהיו, אצלנו תוכלי תמיד למצוא את המוצר המתאים לטיפול בעור פנייך וגופך. Gernétic הינו קוקטייל אמיתי של בריאות, המאפשר לך להעצים את יופייך.
כבר למעלה מ- 40 שנה שבראש סדר העדיפויות שלנו עומדת מטרה אחת: להבטיח שהחומרים הפעילים שבמוצרינו יחדרו באופן ישיר ללב תאי הגוף שלנו. כדי להשיג מטרה זו, ביססנו את שיטת הטיפול שלנו על 3 עקרונות מרכזיים:
1. שימוש בתהליכים מתקדמים ועתירי ידע, כדי להעשיר את הנוסחאות של המוצרים שלנו בכמה שיותר רכיבים פעילים וטבעיים.
2. פיתוח סינרגיה בין הרכיבים הטבעיים, כדי להשיג את הטיפול הרצוי בתוך האפידרמיס.
3. הבטחת יעילות גבוהה של המוצרים, פי 10 מאחרים, באמצעות עריכת בקרות איכות על כל המוצרים שלנו, לפני, במהלך וגם אחרי כל שלבי הייצור שלהם לפני, במהלך ואחרי הייצור שלהם.

צור קשר

* שדות חובה