השאירי פרטים ונחזור בהקדם

קרם גוף

Vasco Artera

קרם לעיצוב הגוף, נגד "עור תפוז"
קרם הגוף היעיל ביותר לטיפול מובהק בצלוליט. מסייע לזרימת מיקרו טובה יותר, ובכך מעניק לך תחושה של רגליים קלות יותר. הקרם בעל אפקט ניקוז ומסיר תאים מתים באזורים העמידים של הצלוליט. שימוש בו יעניק לך עור חלק וקווי מתאר אטרקטיביים.

מי גוף

Lympho

מי גוף בעלי סגולות מרגיעות, המספקות הקלה לרגליים עייפות ומותירות אותך עם תחושה טובה ונעימה בכל הגוף. תכשיר זה מסייע להאצת תהליך המיקרו-סרקולציה, ובכך מעצים במהירות וביעילות את השפעות מוצרי הטיפוח האחרים של הגוף.

אמפולות

Veinulo Spécial Plus"

לטיפול בבעיות אסתטיות המופיעות על הרגליים..
ג'ל גוף

Confort Corps Marin

ג'ל גוף הנספג במהירות ולא מותיר עקבות או שאריות על העור. הוא מסייע בהקלה על תחושת "רגליים כבדות" ובהפחתת "עור תפוז" (צלוליט). הג'ל מכיל תמציות צמחים, ויטמינים, חומצות אמינו ורכיבים חיוניים המופקים ממקורות ימיים, כמו תמציות אצות.

מהו צלוליט? אחרי שבג’רנטיק ביצענו ביופסיות רבות במעבדה, הגענו למסקנה שצלוליט מתחיל תמיד בהצטברות של תאים זקנים מתים, הנצמדים לרקמות, לשומנים ולשרירים, ואינם יכולים עוד להתנתק ולעזוב את הגוף. אחרי זמן מה, יוצרים תאים אלו דלקות ברקמות ולבסוף מתעטפים ברקמות שומן ונראים כ’עור תפוז’. ההגדרה המדויקת של הצלוליט היא אפוא: פינוי לקוי מהגוף של תאים מתים מסוימים.

לקריאת המאמר המלא לחצי פה>>

הפיתרון של ג'רנטיק: סלולותרפיה דרך העור
אחרי שבג’רנטיק ביצענו ביופסיות רבות במעבדה, הגענו למסקנה שצלוליט מתחיל תמיד בהצטברות של תאים זקנים מתים, הנצמדים לרקמות, לשומנים ולשרירים, ואינם יכולים עוד להתנתק ולעזוב את הגוף. אחרי זמן מה, יוצרים תאים אלו דלקות ברקמות ולבסוף מתעטפים ברקמות שומן ונראים כ’עור תפוז’. ההגדרה המדויקת של הצלוליט היא אפוא: פינוי לקוי מהגוף של תאים מתים מסוימים.

לקריאת המאמר המלא לחצי פה

  • שיטת טיפול 100% טבעית, לא פולשנית וללא צורך במכשור.
  • טיפול בגורם לבעיה ולא בסימפטומים
  • תכשירי ג'רנטיק לטיפול בצלוליט, תורמים גם לזרימת דם טובה יותר ומעניקים תחושה של רגלים קלות יותר
  • התחייבות לתוצאות אמת הנשמרות לאורך זמן