ניווט

Hydra Men

קרם הזנה


חשוב לשמור על לחות העור, בדיוק בשביל מטרה זו, ג'רנטיק יצרה את ,Hydra Men קרם קל הנספג במהירות, אינו משאיר תחושה שומנית. עורך יהיה רך, רענן ובריא יותר. הקרם משפר את האיזון. Hydra Men מזין את התאי העור באמצעות מרכיבים חיונים.

צור קשר

מידע נוסף

ארץ היצור צרפת

כשאת בוחרת במוצרי ג'רנטיק את יכולה להיות בטוחה שאת בוחרת בטוב ביותר לך, לעורך ולגופך. מוצרי ג'רנטיק מיוצרים מרכיבים טבעיים בלבד ובמינונים הומאופטיים. הם מתאימים לכל סוגי ומצבי העור, ללא כל חשש מגירוי או מתגובה אלרגית. ומעל לכל, מוצרי ג'רנטיק מעניקים לעורך את התזונה הנחוצה לו ומשלימים את החוסרים בוויטמינים, במינרלים וברכיבים חיוניים אחרים. הודות לכך, הם מצליחים לטפל בשורש הבעיה ובגורמים לה, ולא רק בסימפטום החיצוני שעל פני העור. זאת הסיבה שמוצרי ג'רנטיק מעניקים פתרון אמיתי, מלא וארוך טווח לכל בעיות העור, מקלות ועד הקשות ביותר!

כדי שעורך יהיה יפה וזוהר יותר, חברת Gernétic מקפידה לעמוד בחוד החנית של חקר הבריאות והיופי וטכנולוגיות חדשות בתחום. מטרתנו היא ליצור עבור כל אישה את טיפול העור המתאים לה ביותר, כדי לאפשר הרמוניה מושלמת בין אישיותה ונשיותה.
המחקרים שלנו מאפשרים לנו להתפתח על בסיס יומיומי ולספק פתרון ייעודי לכל בעיה. ברוכה הבאה לעולם הבריאות והיופי של Gernétic , שבו כל מוצר הוא פרי מחקרים מעמיקים בתחום ביולוגיית התא, ומאפשר לך ליהנות מתועלות אמיתיות לעור הפנים ו הגוף שלך. כל מוצרי הטיפוח של Gernétic מיוצרים מ- 100% רכיבים טבעיים, הכוללים ויטמינים, מינרלים, יסודות קורט, חומצות אמינו, חלבונים ושמנים חיוניים. כל אלו מבטיחים תוצאות אופטימליות, ללא חשש מהתפתחות תגובה אלרגית.
Gernétic מציעה לך מגוון רחב של מוצרי טיפוח, טיפול, מניעה והגנה. יהיו דרישותייך אשר יהיו, אצלנו תוכלי תמיד למצוא את המוצר המתאים לטיפול בעור פנייך וגופך. Gernétic הינו קוקטייל אמיתי של בריאות, המאפשר לך להעצים את יופייך.
כבר למעלה מ- 40 שנה שבראש סדר העדיפויות שלנו עומדת מטרה אחת: להבטיח שהחומרים הפעילים שבמוצרינו יחדרו באופן ישיר ללב תאי הגוף שלנו. כדי להשיג מטרה זו, ביססנו את שיטת הטיפול שלנו על 3 עקרונות מרכזיים:
1. שימוש בתהליכים מתקדמים ועתירי ידע, כדי להעשיר את הנוסחאות של המוצרים שלנו בכמה שיותר רכיבים פעילים וטבעיים.
2. פיתוח סינרגיה בין הרכיבים הטבעיים, כדי להשיג את הטיפול הרצוי בתוך האפידרמיס.
3. הבטחת יעילות גבוהה של המוצרים, פי 10 מאחרים, באמצעות עריכת בקרות איכות על כל המוצרים שלנו, לפני, במהלך וגם אחרי כל שלבי הייצור שלהם לפני, במהלך ואחרי הייצור שלהם.

צור קשר

* שדות חובה