ניווט

טיפול פילינג לחידוש מראה העור

טיפולי פילינג רבים פועלים באגרסיביות על העור, פוצעים אותו וגורמים לתופעות לוואי: אדמומיות, גירוי, צריבות כוויות, יובש ועוד. מוצרי הפילינג של ג'רנטיק הם היחידים המבצעים פעולת קילוף עדינה של תאי העור המתים, מבלי לפצוע את העור ומבלי לגרום לגירוי או לתגובה אלרגית.

בין מגוון תכשירי הפילינג שמציעה ג'רנטיק תוכלי למצוא:

  1. Acides de Fleurs – מאיץ את התחדשות תאי העור, מרכך, מבהיר, מחליק ומאיץ את תהליך ייצור הלחות הטבעית של העור.
  2. Ger Peel - מסיר תאי עור מתים ושרידי לכלוך ומאזן הפרשות חלב תוך כדי פעולת קילוף, מטהר את העור לעומקו, מאפשר לו לנשום בצורה טובה יותר ומעניק לו גוון אחיד, בהיר, קורן וזוהר יותר. בנוסף, מסייע מאוד לטשטש כתמים קלים.
  3. Derma – תכשיר להכנת העור לפילינג. מנקה ומסיר שומנים מהעור (degreasing) ובעל פעולות טיהור וייבוש עדינות.
  4. Nettoyant Gommant Marin – ג'ל להסרת איפור ולניקוי עור הפנים, המשמש גם כפילינג. הוא חודר לעומק הנקבוביות תוך כדי קילוף והסרת תאים מתים, ומותיר את העור נקי, רך, חלק ורענן.
  5. Peeling au Sel – תכשיר שלוקח את תהליך חידוש העור צעד אחד קדימה: בעזרתו ניתן גם לקרצף את העור ולהסיר ממנו תאים מתים, וגם להזין אותו בשמנים חיוניים. לאחר השימוש העור מקבל מיד מראה מרהיב וקורן.

*כל המוצרים נבדקו דרמטולוגית ובטוחים לשימוש, ללא חשש מאדמומיות, כאב או תופעות לוואי אחרות על העור.

 

נוסף להם, ג'רנטיק ישראל משווקת שני תכשירי פילינג מבית פראנס לור – מותג הקוסמטיקה הצרפתי. גם תכשירים אלו מבצעים קילוף עדין ויעיל לתאי העור המתים, מבלי לפגוע בתאים הבריאים.

  1. Pro Peel – פילינג חומצת פירות. ממיס ומסיר את תאי הקרטין המתים, ובכך מאפשר ספיגה טובה של החומרים הפעילים בהמשך הטיפול. הוא מזקק ומטהר את השכבה הקרנית, מאיץ את התחדשות התאים, מפחית קמטים וקווי הבעה, מבהיר כתמים, מנקה נקבוביות פעורות, מאזן סבוריאה וממיס "נקודות שחורות".
  2. Dermolyse – פילינג ביולוגי פעיל במיוחד, המקלף ומסיר תאי עור מתים ופסולת עורית מבלי לפגוע בעור – תאי העור נותרים בריאים וללא כל פגע. התכשיר מאפשר קילוף עמוק באמצעות אנזימים, המפרקים את התאים המתים. הוא מסיר תאים מתים וזיהומים עוריים ומחדש את מרקם העור, מסדיר הפרשות שומניות, מטפל ב"נקודות שחורות" ובציסטות שומניות, מאיץ את תהליך התחדשות התאים ומעניק לעור גוון בהיר ואחיד.

טבלה רשימה

3 פריט(ים)

לדף

טבלה רשימה

3 פריט(ים)

לדף
צור קשר

* שדות חובה