ניווט

ניקוי, טיהור והכנת העור

הכנת העור היא חלק חיוני בטיפוח היופי שלך. לג'רנטיק שיטת ניקוי יסודית הכוללת מוצרים מסירי איפור, מסירי זיהומים ותאי עור מתים, וכן תכשירים הפועלים לחיטוי לעומק נקבוביות התא וכן להמסת קומודונים והפרשות יתר של בלוטות החלב. העור נותר נקי, מאוזן, רענן ומוכן לספיגת מרכיבי הזנה חיוניים.

  1. Derma - להסרת איפור, לניקוי הפנים ולמחיקת פגמים. מתאים לסוגי עור הנוטים להיות שמנוניים ונגועים בפגמי עור שמן, הסובל מעודף הפרשת חלב. גלי את המוצר האידיאלי שמנקה, מרפא ומייבש קלות את עורך.
  2. Glyco - חלב להסרת איפור מן הפנים, חלק ומרענן; הגליקו-פרוטאינים שבחלב מסירים לחלוטין ובעדינות כל שריד של איפור. ההרכב העשיר שלו משפר את פעולת הניקוי שלו ומעניק לך תחושה של נוחות ורכות. העור שלך בהיר, גמיש וזוהר בניקיונו.
  3. Fibro - תחליב ממריץ לפנים, משלים באופן אידיאלי את חלב GLYCO, הופך את ניקוי העור למושלם תוך שהוא מסיר את שרידי האיפור האחרונים ומסלק את התאים המתים הגורמים לעור לאבד מזוהרו. ללא אלכוהול ובזכות תרכובת צמחים המקיימים ביניהם סינרגיה והמווסתים את ה- pH של העור, תחליב FIBRO מטהר את עור פנייך ומשיב לו את רעננותו הנמרצת ואת הזוהר שלו.
  4. Démaquillant Douceur - מסיר איפור עדין לכל סוגי העור. תחליב להסרת איפור, מרגיע ומרענן. נותן מנוחה לעיניים עייפות. הוא מכין את העור לקבלת שאר מוצרי הטיפוח הספציפיים לפנים של ג'רנטיק. הוא טוען מחדש את עור פנייך במרץ ונינוחות. מתאים לכל סוגי העור.
  5. Ger Peel - לניקוי העור והגוף. רכיביו הפעילים החדשניים מעוררים את הדינמיקה התאית ומסלקים ביעילות תאים מתים תוך השבת הברק והמראה הצעיר לעור פנייך. צבע העור הופך בהיר וטהור יותר.
  6. Lotion aux Acides de Fleurs - תחליב חומצות הפרחים של הדור החדש. מכיל תמהיל חומצות AHA. משפר את חידוש התאים תוך גרימת פילינג מהנה, יעיל מאוד, שאינו תוקף את תאי העור.
  7. Octo - קרם מבריא לפנים, נגד פגמים בעור. נועד להיאבק בלכלוך שבעור ולסלק באופן סופי פגמים בשכבה התת-עורית.

טבלה רשימה

8 פריט(ים)

לדף

טבלה רשימה

8 פריט(ים)

לדף
צור קשר

* שדות חובה