ניווט

ג'רנטיק

43 שנות מחקר, ניסיון
ותוצאות ללא מתחרים

ג'רנטיק, לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר

אזורים רגישים, העיניים,
השפה והצוואר


יותר מכל אזור אחר בפנים, קווי המתאר של העיניים, השפה העליונה והצוואר זקוקים להגנה. לכן, פיתחנו קו מוצרים ייעודי לאזורים רגישים אלו. תכשירים יעילים למלחמה בסימני הזמן ובהזדקנות העור.

Gel Contour Yeux
ג'ל קונטור


יסייע לך להילחם ביעילות בסימני ההזדקנות סביב העיניים, השפה העליונה והצוואר. נגד הרדיקלים החופשיים, מספק הזנה חיונית, הגנה ומניעה, ולחות טבעית. התכשיר מכיל גם מולקולה טבעית ושתי חומצות אמינו, לשחזור המראה הצעיר של עינייך.

Masque Yeux
מסיכת עיניים


השיבי לעינייך את ניצוץ הנעורים תוך דקות ספורות בלבד. המסיכה עשירה במרכיבי ניקוז ומפחיתה נפיחות, עיגולים ו"שקיות" סביב העיניים, הודות לפעולת הניקוז המרגיעה שלה.

Synchro
קרם מאזן טיפולי


לקרם זה עוצמת רגנרציה גבוהה במיוחד, מזין חיוני ועשיר מאוד לטיפול בפגמי עור ובכלל זה אדמומית ורגישות העור.

הכירי את קוסמטיקאית ג'רנטיק היא נאמן מקצועי מהמעלה הראשונה ובאפשרותה לעזור לך!

ברשותה כלים מקצועיים לטיפול בבעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר, מגוון טיפולים ייחודיים ומוצרים ייעודים המבטיחים כי תמיד תוכלי למצוא מענה הולם לצרכי עורך האינדיבידואלים.

את מוזמנת לצעוד צעד אחד גדול ויפה קדימה

רעיון מאחורי ג׳רנטיק מעולם לא היה ברור יותר, לתת ללקוחה חווית טיפול ותוצאות אולטימטיביות שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת ולאפשר לקוסמטיקאית באמצעות תכשירים מדויקים רבי עוצמה להעניק לעור הפנים את המראה הטוב ביותר, את המראה הבריא ביותר, תכשירים בעלי יכולת טיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר המבוססים על נסיון דרמטולוגי עולמי של 43 שנה.

ג'רנטיק - דִיוּק. בהִירוּת. בריאות.

לספק לעור את כל המרכיבים החיוניים, לא משנה כיצד את בוחנת את מראה עור פנייך בג׳רנטיק את מודדת איכות של מראה עור מרהיב ברמה העומדת בפני עצמה. נוסחאות מדויקות וחדות כל כך עם מכלול מרכיבים שיטפלו בבעיות עור פנייך בין אם זה בטיפול יעודי במכון או בשימוש שוטף בביתך.

את מוזמנת!
אנו מזמינים אותך לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לכל בעיית עור, הכוונה והפנייה לקוסמטיקאית הקרובה למקום מגורייך. השאירי את פרטייך ונחזור אלייך בהקדם.

Contacs

* שדות חובה

Thank You Very Much!
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt.
ג'רנטיקאיות מספרות

"ג'רנטיק כל פעם מרגשת מחדש, בכל פעם מביאה לשיאים חדשים"


רוחל'ה סקלר קוסמטיקאית ג'רנטיק

"מטופלת שעברה למוצרים של ג'רנטיק אמרה לי שהיא לא עושה יותר בוטוקס מאז שהיא משתמשת בסינקרו ובוואסקו"

ורד ברקאי קוסמטיקאית ג'רנטיק

צור קשר

* שדות חובה