ניווט

הניחי לעצמך להירגע

3 תמהילי שמנים חיוניים ארומטיים
טהורים טיפוליים מבית ג'רנטיק

ג'רנטיק, לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר

Essential Oils
תמהילי שמנים חיוניים


תמהילי שמנים טהורים, חיוניים, ארומטיים וטיפוליים מבית ג'רנטיק. נועדו להרגעה ומתן תחושת נינוחות. תוך טיפול במגוון בעיות.

Cupressus Sempervirens
תמהיל קופרסוס


תמהיל שמנים נוגד גודש בורידים ובמערכת הלימפה, מצר כלי דם, משיב איזון באופן כללי, ומאזן את מערכת העצבים. מתאים לטיפול בבעיות ורידים, חולשה עמוקה (דיכאון, מצוקה, חרדה), תופעות גיל הבלות ובאופן כללי בתשישות, מתח, לחץ או תזונה לקויה. מרגיע שיעול הנובע מברונוכיטיס, ליחה ועוויתות. מגן כנגד התקשות עורקים, נימים וורידים.

Ravensara Aromatica
תמהיל רוונסארה


תמהיל שמנים אנטי-ספטי, אנטי-ויראלי, מסלק רעלים, ממריץ את העצבים, נוגד לאות ומסייע להירדם, תורם למערכת החיסונית ומשחרר את השרירים ומעניק תחושת רגיעה. עוזר לאנשים הסובלים מקשיי שינה. מסייע במצבים של שפעת, אנגינה, סינוסיטיס, התקררות וברונוכיטיס, מתאים לטיפול בהרפס, אקנה, שלבקת חוגרת, זיהומי עור, ראומטיזם וכאבי שרירים ופרקים

Lavandula Officinalis
תמהיל לבנדולה


תמהיל אנטי-ספטי, שמן אתרי, מחטא באופן כללי ואת הריאות בפרט, מרגיע את העצבים בלב, מחדש ומבריא את העור, מסייע להרגעת מערכת העצבים, מפחית דלקות, משכך כאבים רב עוצמה ופועל היטב נגד עוויתות. מתאים לטיפול, בקשיי נשימה, כאבי ראש, שפעת, שיעול, אי סדירות במחזור הדם, לחץ דם גבוה, הפרעות שינה, עצבנות, חרדה, אסטמה, התכווצויות שרירים, עוויתות, ראומטיזם, נקע, זיהומים בעור, צלקות, אקנה, מחלות עור ועוד.

הכירי את קוסמטיקאית ג'רנטיק היא נאמן מקצועי מהמעלה הראשונה ובאפשרותה לעזור לך!

ברשותה כלים מקצועיים לטיפול בבעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר, מגוון טיפולים ייחודיים ומוצרים ייעודים המבטיחים כי תמיד תוכלי למצוא מענה הולם לצרכי עורך האינדיבידואלים.

את מוזמנת לצעוד צעד אחד גדול ויפה קדימה

רעיון מאחורי ג׳רנטיק מעולם לא היה ברור יותר, לתת ללקוחה חווית טיפול ותוצאות אולטימטיביות שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת ולאפשר לקוסמטיקאית באמצעות תכשירים מדויקים רבי עוצמה להעניק לעור הפנים את המראה הטוב ביותר, את המראה הבריא ביותר, תכשירים בעלי יכולת טיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר המבוססים על נסיון דרמטולוגי עולמי של 43 שנה.

ג'רנטיק - דִיוּק. בהִירוּת. בריאות.

לספק לעור את כל המרכיבים החיוניים, לא משנה כיצד את בוחנת את מראה עור פנייך בג׳רנטיק את מודדת איכות של מראה עור מרהיב ברמה העומדת בפני עצמה. נוסחאות מדויקות וחדות כל כך עם מכלול מרכיבים שיטפלו בבעיות עור פנייך בין אם זה בטיפול יעודי במכון או בשימוש שוטף בביתך.

את מוזמנת!
אנו מזמינים אותך לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לכל בעיית עור, הכוונה והפנייה לקוסמטיקאית הקרובה למקום מגורייך. השאירי את פרטייך ונחזור אלייך בהקדם.

Contacs

* שדות חובה

Thank You Very Much!
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt.
ג'רנטיקאיות מספרות

"ג'רנטיק כל פעם מרגשת מחדש, בכל פעם מביאה לשיאים חדשים"


רוחל'ה סקלר קוסמטיקאית ג'רנטיק

"מטופלת שעברה למוצרים של ג'רנטיק אמרה לי שהיא לא עושה יותר בוטוקס מאז שהיא משתמשת בסינקרו ובוואסקו"

ורד ברקאי קוסמטיקאית ג'רנטיק

צור קשר

* שדות חובה