ניווט

שאלות ותשובות

האם מוצרי טיפוח העור של ג'רנטיק בטוחים לנשים בהריון?

בהחלט, ניתן להשתמש בכל מוצרי טיפוח העור, לטיפול בסימני מתיחה - שמן יופי וסינקרו.

האם יתכנו תופעות לוואי כשמשתמשים במוצרים של ג'רנטיק?

לא, למוצרי ג'רנטיק מעולם לא היו תופעות לוואי מאחר והנוסחאות שלהם עוברות פיתוח בסביבת מולקולות תזונתיות טבעיות שנמצאות בהרמוניה עם הגוף שלנו. המוצרים שלנו מביאים להעצמת היופי ולשיפור התחושה.

כיצד יתכן שניתן להשתמש באותו קרם בסיס לטיפול בעור שמן ובעור יבש?

אתם כנראה מתכוונים לSynchro. קרם בסיס זה יכול לטפל בעור שמן ובעור יבש מאחר ושתי הבעיות השונות הללו נגרמות על ידי אותם חסרים תזונתיים. ברגע שהעור מקבל מולקולות תזונתיות, היעילות שלו משתפרת והוא מתאזן בחזרה למצב נורמלי.

האם מוצרי טיפוח העור של ג'רנטיק נוסו על בעלי חיים?

בהחלט לא!
ג'רנטיק לא משתמשים בשום מולקולות מהונדסות. החומרים הפעילים שלנו מופקים ממקורות טבעיים אשר ידועים בתכונות האנטי אייג'ינג וכישוריהן להלחם בקמטים ידועים היטב - מה שאומר שניסויים בבעלי החיים אינם נדרשים ולא מתבצעים. היעילות של מוצרי טיפוח עור המוגמרים נבדקת על מתנדבים (בני אדם) תחת פיקוח דרמטולוגי לפני שהם יוצאים לייצור והפצה.

מה משמעות השם Gernetic?

השם Gernetic נגזר מהמונחים גרונטולוגיה וגנטיקה. גרונטולוגיה היא חקר תהליך ההזדקנות (והאנטי אייג'ינג). גנטיקה היא מדע החיים, החומר החי והגנים. ג'רנטיק נשענת על מחקר שני תחומים אלה כשהיא מייצרת מגוון מוצרים למלחמה בקמטים ומוצרי אנטי אייג'ינג לטיפוח העור.

האם הקרמים נגד קמטים של ג'רנטיק באמת עובדים?

כאשר משתמשים בג'רנטיק לפני הופעת קמטים, האלמנטים התזונתיים של הנוסחאות עוזרים לשמור על עור נטול קמטים במשך זמן רב מאוד.
כאשר מתחילים בתוכנית ג'רנטיק לאחר שהקמטים כבר הופיעו, אותם מרכיבים תזונתיים יפחיתו את העומק ואת כמות הקמטים, תוך כדי הגנת אנטי אייג'ינג מתמשכת.

האם מוצרי טיפוח העור של ג'רנטיק מכילים קולגן ואלסטין?

לא, המוצרים של ג'רנטיק אינם מכילים אלסטין או קולגן. המולקולות המזינות במוצרי ג'רנטיק מגרות את העור לייצר קולגן ואלסטין בעצמו, דבר הרבה יותר מועיל מבחינת גמישות העור.

כיצד ג'רנטיק שונה ממוצרי טיפוח עור אחרים?

ג'רנטיק שונה מאחר והנוסחות שמרכיבות את מגוון המוצרים שלנו הן תוצאה של מחקר מדעי נרחב. המרכיבים שלנו הם בגודל מולקולרי, הם מסוגלים לחדור עד לרמה התאית ולספק הזנה ישירות לתאי העור. החומרים שלנו מופקים מחומרים מזינים שמקורם מן החיים הימיים והצמחיים, המבנה שלהם נמצא בהרמוניה עם ההרכב של התא האנושי מה שמאפשר לחומרים הפעילים לעבור בקלות, לחדש ולשקם את המראה של העור. לכן, ג'רנטיק שונה ממוצרים אחרים בשוק אשר אין להם יכולת לחלחל לעומק כזה מה שהופך אותם לשטחיים

כיצד אזור העיניים שונה משאר הפנים שלי?

איזור העיניים הוא האזור העדין ביותר של הפנים - העור המקיף אותו דק פי ארבע משאר הפנים ודורש טיפול עור מיוחד לו .האזור גם חסר בלוטות החלב, מה שגורם להתייבשותו בקלות. זה האזור בו ניתן לראות סימני עייפות, הזדקנות ובעיות בתפקוד איברים פנימיים. העיגולים הכהים סביב העיניים חושפים את ההאטה של זרימת דם באזור ואת אובדן המוצקות בכלי הדם.
שקיות מתחת לעיניים או נפיחות הן סימן לניקוז לימפטי לקוי, הגורם להצטברות מים ושומנים. אובדן הגמישות יכול לנבוע מפעולה שלילית של רדיקלים חופשיים ולהאטה בייצור קולגן ואלסטין. מסיבות אלה, יש להתייחס לאזור העיניים בטיפול מיוחד.

אני מרגישה תחושת עקצוץ כאשר אני משתמשת במסכה. האם זה נורמלי?

כן, בתחילת השימוש במסכה של ג'רנטיק העור שלך מקבל הרבה חומרים מזינים. כתוצאה מכך נוצר אפקט התעוררות, ומכאן תחושת העקצוץ שנמשכת כמה דקות. לעומת זאת תוכלי להבחין כי כאשר המסכה תוסר, העור שלך יהיה מאוד רגוע.

אני רוצה לנסות מוצר אחד בהתחלה. האם יש לך מוצר מוביל?

המוצר המוביל שלנו הוא קרם מזין אשר נקרא סינקרו, הוא מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים. זהו למעשה לב ליבם של המחקר והפילוסופיה של ג'רנטיק. סינקרו מאזן את כל פונקציות העור הודות ליכולות הריפוי וההתחדשות חסרות התחרות שלו. סינקרו יעיל לכל מצב עור וניתן להשתמש בו על הפנים, הגוף, הידיים והקרקפת.

אני מבולבלת בנושא קילוף (exfoliation) – האם זה טוב או רע לעור?

קילוף מסיר תאים מתים, ולכלוך מהשכבה הקרנית, השכבה החיצונית ביותר של האפידרמיס. אבל קילוף מזיק גם למעטפת חומצת מגן, החלק ההידרו-ליפידי של העור הפועל כקו ההגנה הראשון של העור. לחלק ההידרו ליפידי לוקח כשבוע להתאושש. כך שקילוף מתמשך אינו מתאים ויכול להשאיר את העור פגיע וחשוף לגורמים חיצוניים. כדי להימנע מעודף תאים מתים, העור זקוק להזנה חיונית על מנת להשאר בריא ובכך להאריך את חיי התאים. תהליך השלת התאים הטבעי משתפר על ידי פעילות מאולצת של אנזים הנקרא corneocyte. קילוף עשוי לעתים להיות הכרחי אך רק לזמן קצר, שמירה על תאי העור בריאים על ידי הזנה חיונית היא למעשה החשיבות העליונה בטיפול בעור.

האם מוצרי ג'רנטיק מתאימים לכל סוגי העור?

הנוסחות של ג'רנטיק נמצאות בהרמוניה עם תאי העור, מה שהופך אותן למתאימות לכל סוגי העור, כל בעיות העור וכל הגילאים.

האם אני יכולה להשתמש במוצרי ג'רנטיק לאחר טיפול לייזר, שיוף עור, IPL או טיפול באור LED?

כן את יכולה, מאחר והעור שלך יחלים יותר טוב ויותר מהר אם הוא יקבל אלמנטים תזונתיים מתאימים.

האם אתם יכולים לטפל בבעיית קופרוז או בנימים בולטים?

כדי למנוע או להפחית נימים או לטפל בקופרוז, עליכם להשתמש לפנים ב ואסקו ובסינקרו ולגוף ב-VEINULO SPÉCIAL PLUS וב- VASCO ARTERA

האם מוצרי ג'רנטיק מטפלים גם בבעיות עור חמורות יותר, כגון אקזמה?

אקזמה היא מחלת עור שיש להתייחס אליה בזהירות. אנו ממליצים לכם לבקר באחד מהמכונים שלנו ולקבל ייעוץ מקצועי. אקזמה נגרמת לעתים קרובות על ידי תגובה מוגזמת של מערכת החיסון לאחד או כמה גורמים כגון זיהום, טמפרטורה, שינויים הורמונליים, מוצרי טיפוח עור חריפים ותרופות. הקרם המזין והמרגיע שלנו Cytobi עובד בסינרגיה עם העור על מנת להקל על דלקות של העור כגון אקזמה.

האם אני צריכה ללכת למכון באופן קבוע או שטיפול בבית מספיק?

מוצרי ג'רנטיק יעילים מאוד לשימוש ביתי. עם זאת, תוכלי להשיג תוצאות משופרות באמצעות טיפולים קבועים במכון.

כיצד מוצרי ג'רנטיק פועלים על מנת למנוע או להפחית קמטים?

הופעתם של קמטים מתגברת ככל שהייצור של קולגן ואלסטין מאט ואובדן גמישות העור מסלים. ככל שעובר הזמן, העור שלנו זקוק ליותר ויותר חומרים מזינים על מנת להלחם בתהליך ההזדקנות, כולל בקמטים. הקו התזונתי שלנו, בפרט, פועל למניעה או להקלה במראה הקמטים על ידי העברה של מולקולות תזונתיות ספציפיות עמוק לתוך התאים של העור, וכתוצאה מכך אנו מקבלים עור בריא, חלק ובעל מראה צעיר יותר.

כיצד מתבצע טיפול ג'רנטיק?

בפגישה הראשונה שלך תתבקשי למלא כרטיס הערכה. מה שיאפשר לקוסמטיקאית להעריך את הצרכים שלך ולהתאים לך את טיפולי הפנים, החזה ו/או הגוף המתאימים בדיוק לך. טיפולי ג'רנטיק מאוד מרגיעים, הם מורכבים מהנחה עדינה של קרמים, סרומים וקרמים מתאימים שמעסים בעדינות ולאחר מכן מוחדרים לעור עם מסכות ספציפיות.
תוצאות נראות לעין מושגות בדרך כלל כבר מהטיפולים הראשונים. על מנת לשמור ולשפר את התוצאות הללו, תקבע לכם גם תכנית לטיפול בבית.

אני מודאגת מנזקי השמש. מה ג'רנטיק מציעים?

כדי למנוע נזקי שמש ג'רנטיק ממליצים להשתמש במקדם הגנה באיכות טובה כמו Mélano III בכל פעם שאתם נחשפים לשמש. אנו ממליצים גם על הקרמים המזינים שלנו Synchro, Cytobi או קרם Jeunesse על מנת לעורר את מנגנון ההגנה הטבעי של העור ולתקן נזקי שמש יומיומיים.

מה לגבי כוויות וצלקות?

על ידי מתן חומרים מזינים נכונים לכוויות וצלקות בעור האחרונים כגון חומצות אמינו ו-ויטמין E ניתן להאיץ את תהליך הריפוי הטבעי והאדמומיות או הדלקת ירגעו. הקרמים המזינים של ג'רנטיק Synchro ו-Cytobi יאיצו את תהליך הריפוי של כוויות העור ויסיעו להתחדשות של הרקמה המצולקת.

מה אתם ממליצים לאנטי אייג'ינג?

אנו ממליצים על הקו התזונתי, הקו הממצק וקו האנטי אייג'ינג. אולם לפני הכל אנחנו ממליצים לך לבקר במכון יופי של ג'רנטיק לייעוץ ראשוני, בו תוכלי לקבל ייעוץ מקצועי של קוסמטיקאית שתוכל להעריך את הצרכים של העור שלך ותמליץ על השילוב המושלם של מוצרים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מה הפתרון הטוב ביותר לעור יבש או סבוראה?

הפתרון הטוב ביותר לעור יבש או סבוראה הינו שימוש יומיומי בקרם מזין כמו Synchro עם VASCO מסכת HYDRA GER לשימוש פעם בשבוע, יכולה גם היא לעזור ואחריה כדאי להשתמש בסרום לחות CELLS LIFE. אבל לפני הכל אנחנו ממליצים לך לבקר במכון יופי ג'רנטיק לייעוץ ראשוני. שם תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מאנשי מקצוע שיוכלו להעריך את הצרכים של עורכם ולהמליץ על השילוב המושלם של המוצרים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

האם ג'רנטיק יכולים למנוע סימני מתיחה?

כן, עם שימוש בשמן יופי Huile de Massage ו- Synchro יכולים בהחלט לסייע במניעת סימני מתיחה. ניתן למרוח על הבטן ועל החזה מדי יום מרגע שאת מתחילה לעלות במשקל.

מה המקור של בעיות עור כגון אקנה, קופרוז ורוזצאה?

רוב בעיות העור הללו מקורן בעור בעל מערכת חיסונית לקויה או עור הסובל מחוסרים. הבעיות הללו יכולות לנבוע גם משימוש במוצרים אגרסיביים או לא כאלה שאינם מתאימים לעורכם. המולקולות המזינות של ג'רנטיק מטפחות את העור, ומשפרות את המערכת החיסונית שלו.

כיצד קרמים יכולים לעזור לי להפטר מצלוליט?

קרמי ג'רנטיק יכולים להיות לעזר במאבק להפחתת הצלוליט על ידי התכונות המכווצות והמנקזות של החומרים הפעילים שלהם, המעודדים ניקוי טוב יותר של רעלים ופסולת מטבולית.

כיצד קרמים יכולים לעזור לי לרדת במשקל?

קרמי ג'רנטיק יכולים להיות לעזר במאבק לירידה במשקל על ידי סיוע בסילוק טוב יותר של רעלים. כל האלמנטים התזונתיים כמו ויטמינים, יסודות קורט וחומצות אמינו שנמצאים בקרמים של ג'רנטיק, יכולים לסייע בהורדת התיאבון.

מה אתם ממליצים לעור רגיש?

SyncroוCytobi- חיוניים לטיפול בסימפטומים של עור רגיש. הסימפטומים של רגישות עשויים להיות תוצאה של חומצת מעטפת פגומה, (ההידרוליפידים המכסים את פני השטח העור), הנגרמת על ידי פילינג ומוצרי קוסמטיקה חריפים, יחד עם חוסרים בחומצות אמינו ויטמינים PP ו- E ומצבים בריאותיים פנימיים. ג'רנטיק פיתחו מגוון של מוצרים כדי לעזור לעור רגיש לתקן ולשחזר את מערכת ההגנה הטבעית שלו.

מהו צלוליט?

צלוליט הוא התוצאה של סילוק לקוי של רעלים ופסולת מטבולית הקשורים לסירקולציית דם לקויה ועודף של פוליקולין, ההורמון הנשי. הצלוליט מופיע אצל כ- 85% מהנשים.

איך אפשר להתעדכן בחדשות האחרונות מג'רנטיק?

הצטרפו אלינו בפייסבוק ואינסטגרם - זו הדרך הטובה ביותר להישאר מעודכנים בחדשות האחרונות שלנו ולא להחמיץ שום דבר! תתעדכנו על מבצעים, מוצרי אנטי אייג'ינג, מוצרים נגד קמטים ומוצרים חדשים לטיפוח העור, תוכלו ללמוד על העור, להשתתף בהגרלות, (אפשר לזכות בפרסים יקרים באמת!), לקבל ייעוץ תזונתי ועוד הרבה יותר. ניתן גם לשאול אותנו כל שאלה או לספר לנו על הניסיון שלכם עם ג'רנטיק. כמו כן, בקרו אותנו בבלוג שלנו, המתעדכן מדי שבוע עם מאמרים חדשים.

מהיכן מגיעים המרכיבים במוצרים של ג'רנטיק?

ג'רנטיק משתמשים בביוטכנולוגיה על מנת לחלץ חומרים פעילים ממקורות טבעיים, תמציות צמחים אורגניות ואצות מיקרו ימיות.
שיטת היי-טק ירוקה זו עושה שימוש בתרבית של מיקרו-אורגניזמים עם אצות-מיקרו או תאי צמחים על מנת לייצר תרכובות עשירות בחומצות אמינו, ויטמינים ואלמנטים חשובים נוספים בטיפוח העור. .

צור קשר

* שדות חובה