היום אפשר לחדש ולרענן את עור הפנים עם פילינג יעיל, אפקטיבי ונעים!

מעוניינת להכיר מקרוב את מוצרי הפילינג של ג'רנטיק ולהגיע להדרכת היכרות ללא תשלום? השאירי את פרטייך ומדריכת ג'רנטיק תחזור אלייך

* שדות חובה

הכירי את ערכת הפילינג

ג'רנטיק שמחה להציע לך מבחר תכשירי פילינג יעילים, שיאפשרו לך להגיע לתוצאות אמיתיות ואיכותיות, בטיפול מהנה ונעים, שאינו תוקף את העור באגרסיביות:
הערכה כוללת:

Lotion aux Acides de Fleurs – מאיץ את התחדשות תאי העור, מרכך, מבהיר, מחליק ומאיץ את תהליך ייצור הלחות הטבעית של העור.

Ger Peel – מסיר תאי עור מתים ושרידי לכלוך ומאזן הפרשות חלב תוך כדי פעולת קילוף, מטהר את העור לעומקו, מאפשר לו לנשום בצורה טובה יותר ומעניק לו גוון אחיד, בהיר, קורן וזוהר יותר.

Derma – תכשיר להכנת העור לפילינג. מנקה ומסיר שומנים מהעור (degreasing) ובעל פעולות טיהור וייבוש עדינות.

Nettoyant Gommant Marin – ג'ל להסרת איפור ולניקוי עור הפנים, המשמש גם כפילינג. הוא חודר לעומק הנקבוביות תוך כדי קילוף והסרת תאים מתים, ומותיר את העור נקי, רך, חלק ורענן.

Peeling au Sel – תכשיר שלוקח את תהליך חידוש העור צעד אחד קדימה: בעזרתו ניתן גם לקרצף את העור ולהסיר ממנו תאים מתים, וגם להזין אותו בשמנים חיוניים.

כל המוצרים בטוחים לשימוש, ללא חשש מאדמומיות, כאב או תופעות לוואי אחרות על העור.

אודות המוצר

featured

חוששת מטיפולי פילינג מכאיבים שאינם מתאימים לעור הלקוחה וגורמים לתופעות לוואי? מאסת בתכשירי פילינג אגרסיביים שלא מובילים לתוצאות אמיתיות? דעי לך שיש אלטרנטיבה!

תורת הסלולותרפיה שעליה מבוססת ג'רנטיק, היא שיטה רבת עוצמה להשגת תוצאות משמעותיות מבלי להשתמש בשיטות טיפול אגרסיביות והרסניות.

הרכיבים הפעילים שבמוצרי ג'רנטיק מסוגלים לחדור דרך העור, להגיע לעומק השכבה התאית ולספק תזונה חיונית ישירות לתאים. בכך הם מסייעים להם להתחדש ולשקם עצמם.

צרי קשר

רוצה לדעת עוד? לקבלת מידע נוסף והפניה לקוסמטיקאית הקרובה לביתך, השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

* שדות חובה

Copyright © 2015 Fantonica