חוזרים לבית הספר ללא פצעי בגרות
מחזירים את החיוך לפנים

לאיתור קוסמטיקאית במקום מגורייך מלאי את פרטייך ונחזור בהקדם
להזמנת מוצרים מלאי את פרטייך ושלחי או התקשרי 1-800-35-1717

* שדות חובה

מדוע אקנה פוגע דווקא בבני הנוער?

רוב-רובם של הצעירים בגיל ההתבגרות יודעים מהו אקנה (על פי הסטטיסטיקה – כ-90% מהמתבגרים בעולם, מאמריקה ועד זימבבווה, סובלים ממנו). או בעברית פשוטה: חצ'קונים, או בהגדרה אחרת – פצעי בגרות. הרעה החולה שכמעט כל צעיר וצעירה מתמודדים איתה במהלך גיל העשר'ה. דווקא בתקופת החיזורים והפריחה באים פצעי בגרות אלה ומחרבים את החיים.

טסטוסטרון, אותו הורמון הקיים הן אצל בנים והן אצל בנות, מתגבר במהלך ההתבגרות ומעודד צמיחה מואצת של תאי העור, גורם להפקת חלב (שומן) עורי וסותם את הנקבוביות. התוצאה: נקודות לבנות (ראשים לבנים, ובעגה המקצועית - קומדונים סגורים), נקודות שחורות (קומדונים פתוחים) ופצעונים מוגלתיים.

אקנה מתחיל בדרך כלל לפני קבלת המחזור ומכונה אקנה קדם-בגירה. כשהאקנה מפותח יותר ויוצר גושים מוגלתיים, הוא מכונה אקנה ציסטי. אקנה זה רווח יותר אצל בנים.

הפנים והגוף שלנו מכוסים בשערות זעירות, כל אחת מהן מצטנפת לה בתוך זקיק משלה, המכונה לעיתים נקבובית. במעמקי כל זקיק נמצאת בלוטת שומן שמייצרת חֶלֶב (sebum), הנודד במעלה השערה עד לפני העור. תפקיד החלב הוא ליצור שכבת הגנה בין העור והעולם, וכך לשמור על העור רך ומשיי.

כאשר האנדרוגנים – אותם הורמונים שהגוף מייצר בגיל ההתבגרות – נכנסים לתמונה, בלוטות החלב מאיצות את פעילותן, הן מייצרות שומן עודף המתערבב עם תאי העור המתים על פני העור. כאשר התערובת הדביקה הזו חודרת לנקבוביות העור, היא פועלת בדיוק כמו פקק של בקבוק – היא לוכדת את השמן והבקטריות בפנים.

לרוע המזל, בלוטות החלב שלכם אינן יודעות מתי לעצור את פעילותן וממשיכות להפיק חלב, מה שגורם לזקיק להתנפח. מערכת החיסון הטבעית של הגוף – תאי הדם הלבנים – ממהרת לאזור כדי לנקות את הזוהמה. והתוצאה. נפיחות אדומה וכואבת. נקודות שחורות מעצבנות. חצ'קונים. פצעונים. ובקיצור – אקנה.

איך ג'רנטיק תעזור?

featured

שיטת ג'רנטיק מבוססת על הסלולותראפיה שעיקרה השלמת מחסורים.

ג'רנטיק שונה מכל קוסמטיקה שאתם מכירים, ג'רנטיק מתייחסת לגורמי הבעיה, מטפלת בהם ומכניעה את הסימפטום, תכשירי ג'רנטיק יעודיים לבעיות עור הפנים והגוף ולכל המצבים האסתטיים מהקלים ועד הקשים ביותר.

תזונה לקויה והיעדר איזון פנימי גורמים לבעיות בריאותיות המשתקפות על פני העור ובאות לידי ביטוי בתופעות כגון אקנה.

הסלולותראפיה יכולה להשלים מחסורים אלה ולאפשר סינתזה תקינה. בדרך זו ניתן למנוע מחלות, לשפר בצורה מדהימה את המראה האסתטי של עור הפנים והגוף בשיטה טבעית ויעילה.

צרי קשר

רוצה לדעת עוד? לקבלת מידע נוסף והפניה לקוסמטיקאית הקרובה לביתך, השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם, או התקשרי ל- 1-800-35-1717

* שדות חובה

Copyright © 2015 Fantonica