GERnetic הרבה מעבר לקוסמטיקה

בזכות GERnetic , המובילה תפיסה מדעית חדשנית בתחום הביולוגיה התאית, מאות אלפי אנשים ברחבי העולם לקחו אחריות על יופיים ובריאותם, והצטרפו למהפכת הקוסמטיקה הטבעית, המאתרת את הגורמים הפנימיים לכל בעיות העור, כדי לטפל בכל תאי עור הגוף והפנים בחומרים פעילים מרכיבים טבעיים העשירים במרכיבים חיוניים.

דמיינו לעצמכם תכשירי טיפוח הפועלים ברמת תאי העור, ומאפשרים להם להתחדש ולרפא את עצמם. דמיינו לעצמכם מוצרים הכוללים ידע מדעי וניסיון נצבר של למעלה מ 45 שנות מחקר ופיתוח, העוסק בתהליכי הזדקנות תאי העור ומוביל לתוצאות משמעותיות וברות קיימא. דמיינו לעצמכם הבנה עמוקה מצוינת של ההבדל בין עור בוגר לעור צעיר במעבדות GERnetic זה לא דמיון אלא מציאות. חוקרים, לומדים, מבינים ומצטיינים בפיתוח מוצרים לתיקון מצב העור, להגנה, למניעה ולתחזוקה של עור בריא ויפה מראה בכל גיל. מדע זה נקרא ביולוגיה תאית יישומית (סלולותרפיה), המבוססת על ההרמוניה והיכולת של הגוף להתאושש ולרפא את עצמו, כאשר תאי העור מקבלים אלמנטים תזונתיים חיוניים נכונים. החברה מיישמת מדע זה כדי ליצור נוסחאות מדויקות המגיעות באופן ממוקד לתאים ספציפיים, כדי להזינם באופן מידי ולעודד ריפוי טבעי ומראה עור צעיר ובריא.

GERnetic היא חברה צרפתית בינלאומית, חלוצה בתחום הביולוגיה התאית. החברה מייצרת ומשווקת מגוון רחב של תכשירי קוסמטיקה וויטמינים, עבור כשישים מדינות ברחבי העולם, ופועלת בלמעלה מ- 30,000 מכוני יופי, מרכזי טיפול אסתטיים, בתי ספא, ומרפאות בחמש יבשות. החברה הוקמה ב- 1973 ומבוססת על 45 שנות מחקר, פיתוח וניסיון בתחומי הדרמטולוגיה והביו טכנולוגיה , המובילים לנוסחאות מדויקות המבוססות על החומרים הפעילים היעילים והחדשניים ביותר, לטיפול בכל בעיות העור.

ייסד החברה הוא דר' אלברט לה-פורט, ביולוג וחוקר, אשר פיתח במשך 45 שנה סדרת תכשירים מקיפה המספקת פתרון לכלל בעיות עור הפנים, הידיים והגוף. השיטה הייחודית שהמציא ופיתח קרויה סלולותרפיה (ביולוגיה תאית יישומית), אשר תוצאותיה התבטאו בפורמולות מהפכניות המשפרות את כלל המערכת החיסונית. אותם מחקרים הינם היסודות של תורת הסלולותרפיה, המיושמת כיום על ידי GERnetic באמצעות תכשירים ייעודיים לטיפול בכלל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר ג'רנטיק איננה קוסמטיקה, בניגוד לקוסמטיקה הקונבנציונאלית, שיטת הסלולותרפיה של GERnetic אינה מטפלת רק בסימפטומים של תופעות העור, אלא מתחקה אחר הגורמים הביולוגיים העמוקים, וכך מכניעה את הסימפטומים באופן מוחלט ותמידי. תורתו של דר' לה פורט מציגה גישה הוליסטית המתייחסת אל הגוף כמכלול אחד, בו מראה העור הוא רק חלק ממנו.

פתרונות החברה ניצבים בחוד החנית העולמי של חקר הדרמטולוגיה תוך יישום הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום טיפוח העור.

"GERnetic מגדירה מוצר טיפוח ככזה ה'עושה אהבה עם העור שלך ולא מלחמה", אומרת רוזט ויצמן, מייסדת ומנהלת ג'רנטיק ישראל. "אנלוגיה מעניינת זאת מסבירה את אחת מתפיסות היסוד של החברה, המבוססת על תרפיה וטיפול תאי, כשיטה רבת עצמה שנועדה להשיג תוצאות משמעותיות על ידי העצמת יכולות הריפוי הטבעי של תאי העור, ומבלי להשתמש בגישות תוקפניות והרסניות. מוצרי החברה הם תוצאה של מחקר נרחב בתחומי הביולוגיה התאית והביו טכנולוגיה, העושה שימוש בחומרים הפעילים, הטהורים והחזקים ביותר, הנשלחים באופן ממוקד כדי לעזור לעור לשקם את עצמו מבפנים.


למעבר לאתר ג'רנטיק לחצו כאן | פייסבוק ג'רנטיק | להפניה לקוסמטיקאית ג'רנטיק 1-800-35-1717


צור קשר

 

* שדות חובה

Copyright © 2015 Fantonica