ניווט

ג'רנטיקאיות מספרות

testimonial thumb

"ג'רנטיק כל פעם מרגשת מחדש, בכל פעם מביאה לשיאים חדשים"

רוחל'ה סקלר ג'רנטיקאית
testimonial thumb

"למוצרים של ג'רנטיק אין אח ורע בשום סיטואציה, לכל טיפול ולכל בעיה קיימת שמצריכה טיפול"

דרורית רון ג'רנטיקאית
testimonial thumb

"מטופלת שעברה למוצרים של ג'רנטיק אמרה לי שהיא לא עושה יותר בוטוקס מאז שהיא משתמשת בסינקרו ובוואסקו"

ורד ברקאי ג'רנטיקאית

טיפול הזנה עשיר ומשלים

עם השנים, העור שלנו מתבגר ונוצרים חוסרים במרכיבים מזינים חיוניים האחראים לגמישות, לזוהר ולמראה עור בריא וצעיר. מעבדות ג'רנטיק פיתחו וייצרו מגוון של משחות הזנה לעור הפנים, קוקטייל בריאות אמיתי לחיזוק, לעירור ולהגנה על העור ולתוצאות יוצאות דופן

Synchro

סינקרו הוא קרם מאזן לכל סוגי העור ובמיוחד לעור יבש ונורמלי. קרם בסיס יסודי, בעל כוח רב עוצמה לרגנרציה, מתוכנן להזין ולספק החייאה, חיוניות נמרצות ואנרגיה לעור הפנים. כקרם הבסיס לכל תכשירי הטיפול והיופי של ג'רנטיק הוא מיושם ברוב המקרים לאחר השימוש בתכשירים הייעודיים האחרים של ג'רנטיק ובחלק מהמקרים בשילוב עימם. הוא מסנכרן אותם, מחזק את פעולתם ומאיץ את התוצאות. הודות למרכיביו הפעילים סינקרו, מעורר וממריץ, שומר ומתחזק רמה מיטבית של התחדשות התא. סינקרו מתאים לכל סוגי העור ולכל המצבים לפנים, לידיים ולגוף.

Synchro 2000

קרם מאזן עבור עור שמן. בעל מרקם רך יותר ושומני פחות מאשר הקרם סינקרו המרכיבים הפעילים זהים ויוצרים קרם לחות יוצא מהכלל המומלץ לכל סוגי עור הפנים. אופן השימוש זהה לסינקרו.

טיפול פנים ג'רנטיק, שונה מכל מה שאת מכירה!

קוסמטיקאית ג'רנטיק היא הנאמן המקצועי שלך

היא למדה והוכשרה בג'רנטיק, ברשותה כלים מקצועיים וידע לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר

אולי גם זה יעניין אותך

blog post thumbnail

טיפול פילינג לחידוש מראה העור

טיפולי פילינג רבים פועלים באגרסיביות על העור, פוצעים אותו וגורמים לתופעות לוואי: אדמומיות, גירוי, צריבות כוויות, יובש ועוד. מוצרי הפילינג של ג'רנטיק הם היחידים המבצעים פעולת קילוף עדינה של תאי העור המתים, מבלי לפצוע את העור ומבלי לגרום לגירוי או לתגובה אלרגית.

להמשך קריאה לחצו כאן
blog post thumbnail

טיפול בעור שמנוני

יותר מכל אזור אחר בפנים, קווי המתאר של העיניים זקוקים להגנה. לכן פיתחנו קו מוצרים יעודי לאזורים אלו.התכשירים תורמים ביעילות למלחמה בסימני הזמן ובהזדקנות העור ובכך מסייעים לך לשמר את נעורייך באזורים הרגישים ובפרט סביב העיניים.

להמשך קריאה לחצו כאן
blog post thumbnail

טיפול לאזור העיניים

יותר מכל אזור אחר בפנים, קווי המתאר של העיניים זקוקים להגנה. לכן פיתחנו קו מוצרים יעודי לאזורים אלו. התכשירים תורמים ביעילות למלחמה בסימני הזמן ובהזדקנות העור ובכך מסייעים לך לשמר את נעורייך באזורים הרגישים ובפרט סביב העיניים.

להמשך קריאה לחצו כאן
צרו קשר

לקבלת פרטים, הדרכה, מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

* שדות חובה

צור קשר

* שדות חובה