Loading...

הקסם של ג'רנטיק

כאשר אנחנו חולים אנחנו פונים לרופא, ומצפים לקבל ממנו יחס אישי והפניה לבדיקות ולתרופות שמתאימות לממצאים הרפואיים שלנו, אולם בכל הנוגע לבעיות עור הפנים והגוף למיניהן, מרביתנו מסתפקים בהמלצה כללית לקרם לחות או פילינג, וחבל שכך, מדוע? כי המלצה כזו מטפלת רק בסימפטום ולא בגורם לבעיה, ואף עלולה לגרום לנזק של ממש.

העור בשיטת ג'רנטיק

העור הוא איבר אורגני, חי, המכסה כמעט את כל שטחו של הגוף ומהווה כ- 15% ממשקלו, כאשר על פני העור צצים פגמים או בעיות, כגון פצעונים, אדמומיות או כתמים זו למעשה זעקה פנימית, כי איפשהו בגוף ישנה בעיה עמוקה יותר המחייבת טיפול. העור משמש לאבחון מגוון רחב של בעיות פנימיות ותופעות גופניות שונות (שאינן בהכרח מחלות עור) אשר לרובן השפעה כלשהי על מערכת העור ומכאן חשיבות האבחון. שינויים בטמפרטורה, בלחות, בגמישות, וכן סימנים שונים על גבי האפידרמיס הם סימפטומים המעידים על בעיה פנימית.

f

לכן, מבלי לזלזל במוצרי הקוסמטיקה בהם אתם כבר משתמשים, חיוני שתאבחנו את שורש הבעיה ותאמצו דרך טיפולית שלא מתמקדת רק בתסמינים חיצוניים אלא קודם כל בגורמים הפנימיים. ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן; בשביל להכיר לכם את ג'רנטיק- שיטת טיפול הוליסטית, מדעית וטבעית כאחד, המתבוננת על הגוף כמכלול ומתייחסת לבעיות עור בפרספקטיבה שונה לחלוטין מזו שהכרתם עד כה. שיטה טיפולית המתייחסת לגורמים לבעיית העור, מכניעה אותם ובכך מסירה את הסימפטום החיצוני מעל פני העור.

מהי סלולותרפיה?

סלולותרפיה הינה רפואה טבעית ובעברית- תורת ריפוי התא. בג'רנטיק התפיסה היא כי כל בעיה הנראית על פני העור, הינה השתקפות של בעיה פנימית ובשונה מהקוסמטיקה הקונבנציונלית שמתמקדת בעיקר בטיפוח העור, ג'רנטיק הנה שיטה רפואית טבעית המתמקדת בבריאות העור ומוצריה הם תוצר מדעי המשלב בין ביוטכנולוגיה מתקדמת לבין תורת ריפוי ייחודית לעור הפנים והגוף .

העור שלכם זקוק לתזונה ייחודית

יסודות הסלולותרפיה הינם השלמת אלמנטים חיוניים, כגון חומצות אמינו, ויטמינים, מינרליים, ויסודות קורט שיותר ויותר קשה למצוא בתזונה המודרנית והמתועשת. הסלולותרפיה יכולה להשלים מחסורים אלו ולאפשר סינתזה תקינה והתחדשות של התאים. בדרך זו ניתן למנוע מחלות, לשפר בצורה משמעותית את המראה האסתטי של עור הפנים והגוף ולהאט את הזדקנות העור, כל זאת בשיטה טבעית ויעילה.

הבחנה ופעולה ממוקדת

הסלולותרפיה חוקרת את התכונות הפיזיולוגיות של התאים ורותמת את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו באמצעות אספקת מרכיבי תזונה החיוניים לעור. ג'רנטיק מיישמת מדע זה על מנת לייצר נוסחאות שיכולות להתמקד בתאים ספציפיים, להגיע אליהם ולספק הזנה מידית, לעודד ריפוי טבעי ומראה עור בריא. אז נכון, משחה או קרם מסוים יכולים לעיתים לשפר את מצב העור שלכם, אבל על מנת להיפטר מהסימפטומים לצמיתות בג׳רנטיק תקבלו הבחנה ופעולה ממוקדת הזנה מדויקת, עשירה במרכיבים חיוניים בדיוק בהתאם לבעיית העור ולמה שהעור זקוק.

המקום בו בריאות העור פוגשת את המדע

ג'רנטיק היא חברה צרפתית בינלאומית, הפועלת ב- 60 מדינות ברחבי העולם עם למעלה מ-45 שנות ניסיון במחקר, פיתוח וייצור תכשירים טיפוליים. תכשירי החברה פעילים ועוצמתיים באופן שאינו פולשני או אגרסיבי, והם מספקים פתרון אמיתי לכל בעיות העור, מכף רגל ועד הקדקוד ולכל אחד מגיל ינקות ועד 120.

אז אם אתם מחפשים פתרון איכותי וטבעי לבעיית עור שלא הצלחתם להיפטר ממנה עד כה, ג'רנטיק היא בדיוק מה שאתם צריכים: שיטת טיפול מדעית מתקדמת, שמעשירה את הגוף באלמנטים חיוניים באופן שיאפשר לעור לרפא את עצמו מבפנים, והכי חשוב, מתבססת על תוצאות מוכחות של ריפוי עור.

לייעוץ, הכוונה, אבחון והפניה לג'רנטיקאית באזור מגוריכם, השאירו פרטים ומדריכת ג'רנטיק תחזור אליכם בהקדם

* שדות חובה