ניווט

ג'רנטיק

43 שנות מחקר, פיתוח, נסיון דרמטולוגי ותוצאות ללא מתחרים. ברוכים הבאים לעולם הבריאות והיופי של ג׳רנטיק

נוסחאות מדויקות המבוססות על החומרים הפעילים היעילים והחדשניים ביותר. לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר.

 • Portfolio Image

  מדע

  ג'רנטיק היא מדע העוסק בטיפוח ובריאות העור
 • Portfolio Image

  חלום

  אנטי אייג'ינג הוא כבר לא חלום
 • Portfolio Image

  ריפוי

  אנטי אייג'ינג בדרך הטבעית
 • Portfolio Image

  שלווה

  פתרון אנטי אייג'ינג מטפח
 • Portfolio Image

  הזדקנות

  הזדקנות בחן
 • Portfolio Image

  הצוות

  הצטרפי אלינו

 

promo-1-image

המדע

ג'רנטיק היא המקום בו טיפוח העור פוגש את המדע

מוצרי טיפוח העור והטיפולים של ג'רנטיק הם תוצרים של סלולותרפיה וביוטכנולוגיה מתקדמת. אנחנו עושים שימוש בחומרים הטהורים ביותר ובמוצרים הפעילים העוצמתיים ביותר אשר מועברים באופן שיסייע לעור לרפא את עצמו מבפנים.

המדע של ג'רנטיק מבוסס על ההבנה כי ביכולתו של הגוף לשקם את עצמו ולהגיע להרמוניה כאשר התאים מקבלים תזונה נכונה. בג'רנטיק מיישמים את המדע הזה ומייצרים נוסחאות אשר ממקדות ומגיעות לתאים ספציפיים על מנת להביא להזנה מידית, לעודד ריפוי טבעי, מה שמביא ליצירת עור עם מראה צעיר יותר.

למרכיבים הפעילים במוצרי ג'רנטיק יש את היכולת לספק הזנה חיונית ישירה בהתאם לצורכי העור. המרכיבים הפעילים שלנו נמצאים בהרמוניה עם ההרכב של תאי העור, מה שמאפשר להם לטפל בהצלחה רבה, לחדש ולשקם אותו ולהביא למראה של עור צעיר.

סלולותרפיה השיטה עליה ג'רנטיק מבוססת, הוא שיטה עוצמתית המביאה תוצאות משמעותיות ללא שימוש בגישות אגרסיביות והרסניות. ביולוגיה תאית (סלולותרפיה), חוקרת את התכונות הפיזיולוגיות של תאים, כולל המבנה שלהם, הצרכים התזונתיים ומחזור החיים. הבנת המרכיבים של תאים וכיצד הם פועלים היא היסוד לכל המדעים הביולוגיים, והיא הליבה של המוצרים המדהימים של ג'רנטיק.

ביוטכנולוגיה היא הטכנולוגיה החדשנית בה אנו משתמשים על מנת לייצר את מגוון המרכיבים הטהורים המזינים ורבי העוצמה במוצרי ג'רנטיק. חומרים פעילים מאוד המהווים מענה לכל צרכי העור וביכולתם להוות מענה טיפולי לכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר.

חומצות אמינו בונות תאים ותאים בונים את העור. חומצות אמינו הן חלק מהותי מהמרכיבים החיוניים הנמצאים בכל מוצר ג'רנטיק ומספקות את החומרים המזינים החיוניים הידועים כמגבירי התחדשות של תאי עור. קוקטייל בריאות מדויק של חומצות אמינוה חיוני לבריאות ולמראה העור.

 

חלום

אנטי אייג'ינג הוא כבר לא חלום

חולמים לגלות מגוון רחב של מוצרי טיפוח וטיפול ב עור הפנים והגוף שעובדים ברמה תאית, המאפשרים לעור להתחדש ולרפא את עצמו? מוצרים אשר הם פרי ניסיון של עשרות שנות ידע מדעי בנושא תהליך הזדקנות התא על מנת להביא לכם תוצאות משמעותיות ולטווח ארוך? מוצרים שמבינים את ההבדל האמיתי בין עור בוגר לעור צעיר?

עם ג'רנטיק לא צריך יותר לחלום, כי בג'רנטיק חוקרים ולומדים. אנחנו מבינים את ההבדלים ואנחנו מצטיינים ביצירת מוצרים שבאמת מתקנים בעיות עור ושומרים על עור בריא וצעיר.

אתם כבר לא צריכים לדמיין. המדע על פיו אנו חוקרים ויוצרים נקרא ביולוגיה תאית יישומית (סלולותרפיה), והמוצרים שנבראים ממנו אהובים על ידי אלפי אנשים ברחבי העולם. מוצרים אלה הם ג'רנטיק.

promo-2-image

 

promo-3-image

ריפוי

אנטי אייג'ינג בדרך הטבעית

החומרים הפעילים במוצרי טיפוח העור של ג'רנטיק מופקים ממקורות ימיים ומתאי אצות. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה החדשנית שלנו על מנת לזקק תמציות של חומרים פעילים מאצות ירוקות וכחולות חד-תאיות כגון כלורלה וספירולינה, מאצות מיקרו אדומות כמו קרואנטום פרופירידיום ולייצר מהן תרכובות עשירות בחלבונים, חומצות אמינו, מינרלים וויטמינים. תרכובות אלה מעוררות את היכולת של תאי העור לחדש את עצמם, וכתוצאה מכך התאים הופכים לבריאים יותר, והעור הופך לזוהר בעל מראה צעיר.

ריפוי - עדין, אך רב עוצמה. ג'רנטיק עובדת על ידי גירוי יכולות הריפוי הטבעיות של תאי העור. מרכיבים מאצות חד תאיות ירוקות, כחולות ואדומות משמשים לייצור תרכובות עשירות בחלבונים, חומצות אמינו, ויטמינים ויסודות קורט. תרכובות אלו נוצרות על מנת להגיע לתאים ממוקדים ולספק להם הדרישות התזונתיות הספציפיות שלהם, מה שמאפשר לתאים להתחדש ולתקן כל מצב של העור וגם מבטיח שמירה על עור בריא, זוהר וצעיר.

 

שלווה

פתרון אנטי אייג'ינג מטפח

ג'רנטיק ידועה כמייצרת מוצרי טיפוח אשר "עושים אהבה עם העור שלך ולא מלחמה". אנלוגיה מעניינת זו מסבירה את אחת מהגישות הבסיסיות שלנו: ג'רנטיק לעולם לא תהיה אגרסיבית אך תמיד תהיה עוצמתית.

קילוף ושפשוף מתמשך של העור או שימוש בטיפולים וכימיקלים חזקים ומחוספסים מותירים את העור חשוף ופגיע לגורמים חיצוניים, מזיקים לשכבת המגן של העור, היא השכבה הקרטינית המשמשת כקו ההגנה הראשון של העור. שמירה על תאי עור בריאים על ידי הזנה חיונית היא חשיבות עליונה ותגרום ליצירה של תאי עור חדשים ובריאים.

אנחנו הישראלים חשופים לתנאי האקלים מהקשים ביותר והאגרסיביים ביותר בעולם. המגוון הרב של מוצרים והטיפולים של ג'רנטיק מחזק את המיגון הטבעי ויכולות הגנה של העור הישראלי.

promo-4-image

 

promo-5-image

הזדקנות

הזדקנות בחן

הזדקנות היא תהליך טבעי של החיים. יש סיפור מאחורי כל קמטוט הבעה. ג'רנטיק לא יכולים להסתיר את החיוך שלך או את ה ‘joie de vivre’ שלך, ולא היינו רוצים לעשות זאת. כאשר היופי מגיע לשיא בגרותו, מוצרי ג'רנטיק מצעירים את הפנים שחוו את החיים.

עור בוגר עדיין יכול להיות מלא חיים וחיוניות, מוצק ומוזן. תוצאות האנטי אייג'ינג המדהימות של ג'רנטיק מבוססות על מחקר מדעי נרחב בתחומי הביולוגיה והגרונטולוגיה. ההבנה של שלושת השכבות העיקריות של העור, אלה הסופגות שינויים משמעותיים ככל שאנו מתבגרים, היא הבסיס לדרך בה ג'רנטיק ניגשת לטיפול באנטי אייג'ינג.

 

הצוות

הצטרפי אלינו

ידיים מיומנות של אנשי מקצוע אכפתיים. מכוני הקוסמטיקה שעובדים אתנו, בצמוד אלינו ובהדרכתנו, עושים הערכה לצרכים של העור והגוף של כל אדם, עם מענה לדאגות ספציפיות כגון הזדקנות, אקנה, עור רגיש, לחות, רוזצאה, צלוליט, טיפוח והרבה מעבר לכך.

רוצה להצטרף לצוות הנבחר שלנו? צרי קשר כאן

promo-6-image

 

כשאת בוחרת בקוסמטיקאית ג׳רנטיק

את בוחרת ב 43 שנות מחקר, פיתוח, נסיון דרמטולוגי ותוצאות ללא תחרות!

את בוחרת בנוסחאות מדויקות המבוססות על החומרים הפעילים, היעילים והחדשניים ביותר, מרכיבים טבעיים, לטיפול בכל בעיות העור מהקלות ועד הקשות ביותר.

את בוחרת בטוב ביותר!לקוחה? עדיין לא?

אנו מזמינים אותך לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לכל בעיית עור, הכוונה והפנייה לקוסמטיקאית ג'רנטיק הקרובה למקום מגורייך. השאירי את פרטייך ונחזור אלייך בהקדם.

Contacs

Choose

* שדות חובה

 

 

 

 

 

צור קשר

* שדות חובה